Teksan Jeneratör İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Teksan-Jeneratör

Teksan Jeneratör personel alımı yapacak!

Teksan Jeneratör iş başvurusu yaparak sizde Teksan Jeneratör ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Teksan Jeneratör personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Teksan Jeneratör eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Teksan Jeneratör insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Genç ve yenilikçi bir firma olan Teksan Jeneratör, başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en önemli payın çalışanlara ait olduğuna inanmaktadır ve çalışanlarını en değerli varlığı olarak görmektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen organizasyonda İnsan Kaynakları Politikası, yaratıcılığı ve takımçalışmasını destekleyen bir anlayışla yapılanmıştır.

Teksan Jeneratör İnsan Kaynakları vizyonu;çalışanlarının maddi ve manevi anlamda beklentilerini karşılamak, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve iş verimliliklerini arttıracak etkili insan kaynakları sistemi oluşturmaktır.

Toplumun her kesiminden insanların fark gözetilmeksizin iyi şeylere layık olduğu, azmin ve bilgi birikimine dayalı çok çalışmanın mutlaka başarıya ulaşacağı felsefesinden hareketle, 1994 yılında temelleri atılan şirketimiz, ortaklarına, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve ilişki içinde olduğu tüm kurum ve kişilere göstermiş olduğu saygı, sadakat ve özveri sayesinde bu günlere gelmiştir.

Akademik eğitim sonrası, yirmi yıldan fazla jeneratör sektöründe kazanılan tecrübeler ışığında elde edilen bilgi birikimi ile takım çalışmasından ayrılmayan ekibimiz, kuruluşundan bu yana geçen zaman diliminde ivmesini kaybetmeden kalifiye kadrosunu ve kapasitesini arttırmıştır.

Birçok büyük projeye, tasarımından teslimat ve montajına kadar, verdiği terminlere uyarak imzasını atan Teksan Jeneratör Şirketler Grubu, Türkiye’de ve Dünya’da güvenilir ve aranır bir marka haline gelmiştir.

Hedefimiz; “Önce İnsan” felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş yetkin ve yaratıcı kadromuzu genişletip, yatırımlarımızı sürdürerek Dünya’nın önde gelen enerji üreticilerinden olmaktır.

Dileriz; bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar ve deneyimler, hedeflediğimiz amaçların gerçekleşmesinde yol gösterici olur.

Açık pozisyonları görebilmek için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*