Teknosa İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

teknosa

Teknosa İş Başvuru Formu

Teknosa İş Başvurusu yaparak Teknosa’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Teknosa iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir.

2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan şirket, bugün Türkiye’nin 81 ilinde 300’ün üzerinde mağazasıyla hizmet vermektedir. TeknoSA, kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumuna ulaşmıştır. 163 kişilik bir ekiple faaliyete başlayan TeknoSA bugün, konusunda uzman 4000’i aşkın çalışanıyla hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir.

Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri TeknoSA, yüzlerce uluslararası markanın binlerce teknoloji ürününü tüketicileriyle buluşturmaktadır. “Herkes için Teknoloji” felsefesini benimseyen şirket, yaygın mağaza ağı ile elektronik araçlardan iletişim araçlarına, kişisel bakımdan ev ürünlerine kadar her türlü teknoloji ürününü müşterilerine sunmaktadır. 175 bin metrekarenin üzerinde toplam satış alanı ve geniş ürün yelpazesi ile teknoloji severlere farklı ve keyifli bir alışveriş ortamı yaratmaktadır.

İŞ FIRSATLARI VE ONLINE BAŞVURU

İlan detaylarını görmek ve online başvuruda bulunmak için ilgili ilan adının üzerine tıklayınız. Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarımızda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, lütfen Genel Başvuru ilanımıza başvurunuz.

İŞE ALIM SÜRECİ

Teknosa’nın başarısının arkasındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlar için doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Adaylarımızda aradığımız ortak özellikler; pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber Teknosa kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olmalarıdır. Personel ihtiyaçlarımız doğrultusunda telefon mülakatı, toplu mülakat, panel mülakat ve bire bir mülakat türlerini kullanmaktayız. Mülakatlarımızı yetkinlik bazlı mülakat tekniği ile gerçekleştirmekteyiz. Pozisyona göre yabancı dil testi, kişilik envanteri, teknoloji testi ile grup çalışmaları ve vaka çalışmalarını içeren değerlendirme merkezi uygulamaları da gerçekleştirilmektedir. İlk mülakat, İşe alım yetkilisi tarafından gerçekleştirilir ve adayın pozisyona uygunluğu ile yetkinlikleri ölçülür. Bu süreçte başarılı olan adaylar ilgili birim yöneticisi ile ikinci bir mülakata davet edilir. Aday, gerekiyorsa üçüncü bir görüşme sürecine de dahil olabilmektedir. Tüm bu değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylar için referans kontrolü ve iş teklif sürecine geçilir. Başvuru yapan tüm adaylara telefon ya da e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmakta ve özgeçmişleri farklı pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veri tabanımızda saklanmaktadır.

STAJ SÜRECİ

TEKNOSA FURUTE TALENT (TFT) STAJ PROGRAMI
Her yıl TeknoSA’da yaz dönemi için 100’ü aşkın öğrenci staj programımıza dahil olmaktadır. Staj programımız hem öğrencilerin iş yaşamına uyum süreçlerine katkıda bulunmak hem de gelecekte aramıza katılabilecek yeteneklerimiz ile bir araya gelebilmemize fırsat yaratmak amacıyla oluşturulmuştur. TFT Staj Programı için Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında staj yapabilecek, üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin başvuruları kabul edilmektedir.

AÇIK POZİSYONLAR

Pozisyon                                                                     Şehir
OPERASYON DESTEK ELEMANI-DÖNEMSEL    İstanbul
SATIŞ DANIŞMANI-ENGELLİ(KOCAELİ)              Kocaeli
SATIŞ DANIŞMANI-ENGELLİ(ANKARA)               Ankara
FİNANSAL KONTROL MÜDÜR YARDIMCISI       İstanbul(Asya)
SATIŞ DANIŞMANI/ BOLU                                         Bolu
PART TIME-SATIŞ DANIŞMANI /                             İstanbul
SATIŞ DANIŞMANI /                                                     Konya
PART TIME SATIŞ DANIŞMANI /                             Kocaeli
PART TIME SATIŞ DANIŞMANI /                            Bartın
PART TIME SATIŞ DANIŞMANI /                            Trabzon
SATIŞ DANIŞMANI-ENGELLİ                                   İstanbul
SATIŞ DANIŞMANI                                                      Türkiye
PART TIME SATIŞ DANIŞMANI /                            Kastamonu
KASİYER / ANKARA                                                     Ankara
SATIŞ DANIŞMANI/ İZMİT                                       Kocaeli
PART-TİME SATIŞ DANIŞMANI /                           Tekirdağ
SATIŞ DANIŞMANI/ ANKARA                                  Ankara

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

6 yorum

  1. mrb teknosa yüneticileri bildiğim kadarıyla yüksekovada şubeniz açılıyor yaklaşik 1.5 senedir aşsizim 30 yaşıdayim lise mezunuyum kendime güveniyorum sizinle çalışmak istiyorum teknosa ailesine benide katarsanız sevinirim tlf 0543 403 96 13

  2. işe ihtyacım var yeni evlendim eski işm metropol avmde calıştım musteri ilşkim guzel tecrubem var esenyurt fath mahallesinde oturyorum siznle calısmak iştyorm orta terkim cep nmaram 05459284707

  3. slm ben iş arıyorumm ama lise mezun deyilimm ama tercibeliyimm daha öncee depoda çalıştmm askerlık yaptım 23 yaşındayım istanbul sancaktepede otuyorumm 0553 404 88 86

  4. 24 yaşındayım .daha önce optimum ve vatan computerde 2 yıldan fazla çalışmam oldu askerliğimi yaptım b sınıfı ehliyetim ve bilgisayar sertifikam var iş arıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*