Teknogon İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Teknogon-logo

Teknogon İş Başvuru Formu

Teknogon İş Başvurusu yaparak Teknogon’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Teknogon iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 Hakkımızda

HMY-Teknogon kurulduğu 1969 yılından günümüze, büyüyen Türkiye’nin aynası olan perakende sektörü ile büyümeye devam ediyor. 43 yıllık birikimini, yüksek teknoloji ve çağdaş tasarım ürünü raf sistemleri ve perakende ekipmanlarına dönüştürüyor.

Dünyanın lider ekipman üreticisi olan HMY’nin stratejik üssü olan HMY-Teknogon, Türkiye’mize olan inancını Çerkezköy’de 80.000 m2 alana inşa ettiği yeni fabrikası ile perçinlemiş bulunuyor.

HMY Grubunun Doğu Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu ve Afrika bölgeleri için üretim üssü olan HMY-Teknogon 80.000 m2 yeni ve modern üretim tesisleri ile Türkiye İhracatına ve İstihdamına katkı sağlamaya devam ediyor.

HMY-Teknogon, Türkiye’nin ve sektörünün potansiyeline olan güçlü inancı, yatırımları, insan kaynakları, üretim tesisleri ve hizmet kalitesiyle, yani tüm gücüyle Türkiye’nin geleceğine koşuyor.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

(Visited 5 times, 1 visits today)

5 yorum

  1. daha önce çalışmıştım bursaya taşınmadan dolayı işten kendim ayrıldım çerkezköye tekrar geldim eyer işe alırsanız gelip görüşmek isterim marangos bölümünde çalışmış tım ersin abi yi çok severim onun yanında olmak sizinle çalışmayı çok istiyorum 05467372939

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*