Teb İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

teb

Teb İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Teb iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Teb şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Teb insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;

Teb bankasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kariyer Yönetimi ile çalışanlarımızı, mevcut ve gelecekte rol alabilecekleri görevleri konusunda, bir plan çerçevesinde yönlendiriyoruz. Stratejik İK Planlamasının bir parçası olarak Kariyer Yönetimi ile, çalışanlarımızın yetkinlikleri ve performansları doğrultusunda TEB Grubu olanakları çerçevesinde uygun olabilecek kariyer yollarını belirliyoruz.

KARİYERİNİZİ NASIL YÖNETİYORUZ?

Çalışanlarımızın performanslarına ve yetkinliklerine bağlı olarak, kariyer yollarında yatay ve dikey ilerleme fırsatları sunuyoruz. Bu fırsatları “Kariyer Haritaları” aracılığıyla çalışanlarımızla paylaşıyoruz. Bu sayede çalışanlarımız kendilerine uygun olan kariyer yolunu seçebiliyor ve belirledikleri hedefe ulaşmak için gerekli planlamayı yapabiliyorlar.

Kariyer geliştirmede temel yaklaşımımız; belli bir süre içinde kesin bir görev saptanması değil, çalışanlarımız için TEB Grubu olanakları çerçevesinde uygun olabilecek kariyer yolunun belirlenmesidir.

KARİYERİNİZİ NASIL YÖNLENDİREBİLİRSİNİZ?

TEB Grubu’nda tüm çalışanlarımız bir üst unvana ya da farklı bir göreve gelebilecekleri süreyi; yetkinliklerini ve performanslarını geliştirme gayretleri ile kendileri belirleyebilirler.

TEB’de Çalışma HayatıÇalışanlarımızı Nasıl Ödüllendiriyoruz?
ÜCRETLENDİRME POLİTİKAMIZ

Ücretlendirme yönetimine ait uygulama esaslarımız Bankamızın organizasyonel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Bu amaca yönelik olarak, sektörde uygulanan standartlar doğrultusunda ücret politikamız oluşturulur.

Temel ücretlendirme ilkelerimiz;

Yasal şartların yerine getirilmesi,
Ücretlendirmenin karlılık, risk ve sermayeye göre ayarlanması,
Çalışanlarımızın ve Bankamızın performansının en üst düzeye çıkarılması,
Yetenekli çalışanların Bankaya kazandırılması  ve elde tutulması,
Ücretlerin farklı Bölüm ve sorumluluk seviyelerine göre ayarlanması,
Basit ve şeffaf ücretlendirme politikası oluşturulması
Bu politikanın uygulanmasından İnsan Kaynakları departmanımız sorumludur.

Başvuru için tıklayınız.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

5 yorum

  1. Kısaca Özgeçmişim ; Mehmet ve Meryem oğlu 33010082254 TcNolu 12.03.1983 Doğ.Balıkesir ili Sındırgı ilçesi Camicedid Mah.Nüf.Kayt. İskender Deniz Lise Mez. Türkçe Matemetik Bölümü,Bekar-okur yazar 1.70 boy 70 kğ olup,Bilgisayar işletmeni,Özel Güvenlik( silahlı) belgesi,Sivil Savunma Serfk,Yangın Müdahale işçisi ( pratikten),Beden işçisi ( pratikten),Hasta Kabul Kayıt Görevli Belgesi,Kalorifer Ateşçi Belgesi,vb sertifika ve belgelere sahibim.Bankanız bünyesinde ve şubelerinizde Güvenlik Görevlisi ( silahlı) olarak görev almak isterim.Başarılarda yükselmek hedefimizdir,Saygı ve şükranlarımızla gereğinizi arz ederiz. Email kullanmamaktayım tel numaralarım tercihdir: 05437387034-05449580282

  2. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
    0506 985 35 75 0553 264 40 09

  3. Merhaba.. 4yıllık arkeoloji bolumu mezunuyum ve Diyarbakır’da ikamet ediyorum. Kurumsal bir bankada kariyer yapmak istiyorum. Diyarbakır şubenizde uygun bir pozisyon dahilinde sizle çalışmayı çok isterim. Donuş yaparsanız memnun olurum. Teşekkurler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*