Tamek İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Tamek

Tamek İş Başvuru Formu

Tamek İş Başvurusu yaparak Tamek’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tamek iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vizyonumuz

TAMEK’in hedeflerini gerçekleştirmesi için azami insan kaynağı desteğini vermek ve çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirmektir.

Hedeflerimiz

  • Günlük işlerde etkinlik
  • Yüksek performanslı çalışanlar
  • TAMEK değerlerinde bütünleşme ve gelişim

Beklentilerimiz

Potansiyelini tam olarak kullanan, amaçlarını şirket hedefleri ile bütünleştirmiş, gelişmeye ve geliştirmeye açık, TAMEK’in girişimci ve öncü ruhunu yansıtan, müşteri odaklı, hızlı ve dinamik, işinden gurur duyan, karşılıklı saygı ve eşit davranma ilkesini özümsemiş, sağlam bir takım oyuncusu, yaratıcı ve yenilikçi, basarı tutkunu olmaktır.

İstediğimiz Yetkinlikler

Analitik düşünme, stratejik yönlendirme, girişimcilik, güçlü iletişim ve etkileme, sonuç odaklılık, sürekli performans gelişimi, takım çalışması, kendini ve ekibini geliştirme, kendine güven, yeterli eğitim ve deneyim.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

9 yorum

  1. Hayırlı işler ben mersinde ikamet etmekteyim buradaki deponuzda çalışmak istiyorum.forklift ehliyetim var 5yıldır operatörüm ayrıca src2 src4 psikoteknik belgelerim var kurumsal bir firmasınız sizinle çalışmak gurur verir teşekkürler.0555 713 38 45

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*