Tai İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

TUSAŞ (TAI) İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURU FORMU

TUSAŞ(TAI) Türkiye’nin en büyük hava savunma sanayi firmaları arasında yer almakta olup açılımı ise Türk Havacılık Uzay Sanayi olarak geçmektedir. Ülkenin hava savunma sanayiinin en büyük kuruluşudur. Ülkemizin çağın değişen teolojik değişimlerine ayak uyduran ve ülkemizin gerek savunma gerekse caydırıcı gücü açısından ülkemizin olmazsa olmazları, arasındaki en büyük unsurlarımızdan birisidir. Böyle büyük ve önemli bir kurumun parçası olmak her Türk İnsanı ve özellikle gençlerinin ülke savunması ve bulunduğu coğrafya ve jeopolitik konumu itibari ile en önde gelen milli bir görev olmakla beraber ahlaki bir sorumluluğu doğrultusunda bu kurumun bir parçası olmak büyük bir gurur ve şeref duyulan bir hizmettir.

TUSAŞ(TAI) Hakkında

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.  (TUSAŞ) (TAI- Turkish Aerospace Industries, Inc.), Türkiye’de hava platformlarının tasarımı, geliştirilmesi, üretimi, tamamlanması, yenilenmesi ve satış sonrası hizmetleri alanlarındaki teknoloji merkezidir. Dünyanın en büyük yolcu uçağı Airbus A380’e ve askerî nakliye uçağı Airbus A400M’ye parça üretmektedir. 2013 yılında Airbus A350’ye kanatçık üreten şirkettir.  F-16 Fighting Falcon jetlerinin, CASA/IPTN CN-235 hafif nakliye/deniz devriye/gözetleme uçağının, SIAI-Marchetti SF.260 eğitim uçağının, Cougar AS-532 arama kurtarma (SAR), lisanslı üretimini içermektedir. Muharebe arama ve kurtarma (CSAR) ve genel maksat helikopterlerinin yanı sıra İnsansız hava araçları (İHA ‘lar), hedef insansız hava araçları ve tarım uçaklarının tasarımı ve geliştirilmesi. Gibi büyük projelere imza atmaktadır.

TUSAŞ Çalışma Şartları

Çalışma saatleri 07:45- 17:30 olan firmanın ulaşım hizmeti ve yemek servis ücreti bulunmaktadır. Ankara’da bulunan firmanın merkezi Kahramankazan’da yer almaktadır. Firmanın kampüsleri ise oldukça geniş çaplıdır. İçerisinde spor salonu, çocuk oyun alanları ve dinlenme salonları bulunmaktadır. Kampüs doğa ile oldukça iç içedir. TUSAŞ ayrıca yılda 16 maaş uygulamasına dahil olan temel ücret; şirkete katkılarınızın değeri ve günlük iş düzeyine ve içeriğe bağlıdır.

TUSAŞ İşe Alım Süreci

TUSAŞ’ın işe alım süreci oldukça uzun ve aşamalıdır. TUSAŞ işe alım sürecinde belirlenen aşamalar şunlardır:

  • Başvuru
  • Ön Değerlendirme
  • Online Değerlendirme
  • İnsan Kaynakları Değerlendirmesi
  • Teknik Değerlendirme
  • Teklif
  • İşe Başlama

TUSAŞ İş İlanları

11.424 kişiye istihdam sağlayan ve Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan TUSAŞ, iş başvurularını da kendi kariyer internet sitesi üzerinden kabul etmektedir. Açık pozisyonları duyuran firma, pozisyon başvurusu için https://basvuru.tai.com.tr/ adresinden alım yapmaktadır. Başvuru için ilk öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir.

TUSAŞ Staj Olanaklar

TUSAŞ staj için lisans düzeyinde üniversite 3. Ve 4. Sınıf öğrencilerini kabul etmektedir. Üniversite yaz stajları Haziran – Eylül ayları arasında, 20 iş günü olacak şekilde, 3 grup halinde gerçekleştirilmektedir. Başvurular ise yine TUSAŞ’ın kariyer sitesi üzerinden sağlanmaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Süreç Teminatı MühendisiAnkara
Kahramankazan
Ürün Teminatı MühendisiAnkara
Kahramankazan
Full Stack Yazılım MühendisiAnkara
PLM Uygulamaları Geliştirme MühendisiAnkara
Kahramankazan
Üretim Planlama ve Kontrol MühendisiAnkara
Kahramankazan
Platform Siber Güvenlik MühendisiAnkara
Aviyonik Yazılım Tasarım / Geliştirme MühendisiAnkara
Kahramankazan

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

14 yorum

  1. Merhabalar,metal işleri yapılan bir fabrikada 22 yıldır çalışıyorum,2008 den beri üretim formeni olarak çalışıyorum, usta öğretici belgem,cnc abkant büküm ustalık belgem ve forklif kullana bilir belgem var ,tai de çalışmak istiyorum.

  2. Merhaba cnc tornada program yazabiliyorum.meslek lisesi torna bölümü mezunuyum.cnc programcılığı belgem var.şuan almanyadaki mercedes firmasına araba parçaları üreten firmada çalışıyorum.tai ile çalışmak isterim.yaşım 38

  3. merhabalar gaz altı kaynakcısıyım meslek lisesi megzunuyum.. myk çelik kaynakcısı belgem, ustalık belgem ve köprülü vinç opartörlük belgem mevcut..sizinle çalışmak isterim numaram 05071621911

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*