Tai İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

TUSAŞ (TAI) İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURU FORMU

TUSAŞ(TAI) Türkiye’nin en büyük savunma sanayi firmaları arasında yer almakta olup açılımı ise Türk Havacılık Uzay Sanayi olarak geçmektedir. İnsan kaynakları departman lığınca işe alım yapan firma, Türkiye’nin en büyük istihdam sağlayan firmaları arasında yer almaktadır.  

TUSAŞ(TAI) Hakkında

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.  (TUSAŞ) (TAI- Turkish Aerospace Industries, Inc.), Türkiye’de hava platformlarının tasarımı, geliştirilmesi, üretimi, tamamlanması, yenilenmesi ve satış sonrası hizmetleri alanlarındaki teknoloji merkezidir. Dünyanın en büyük yolcu uçağı Airbus A380’e ve askerî nakliye uçağı Airbus A400M’ye parça üretmektedir. 2013 yılında Airbus A350’ye kanatçık üreten şirket Türkiye’nin en başarılı şirketlerinden biridir.

TUSAŞ Çalışma Koşulları

Çalışma saatleri 07:45- 17:30 olan firmanın ulaşım hizmeti ve yemek servis ücreti bulunmaktadır. Ankara’da bulunan firmanın merkezi Kahramankazan’da yer almaktadır. Firmanın kampüsleri ise oldukça geniş çaplıdır. İçerisinde spor salonu, çocuk oyun alanları ve dinlenme salonları bulunmaktadır. Kampüs doğa ile oldukça iç içedir. TUSAŞ ayrıca yılda 16 maaş uygulamasına dahil olan temel ücret; şirkete katkılarınızın değeri ve günlük iş düzeyine ve içeriğe bağlıdır.

TUSAŞ İşe Alım Süreci

TUSAŞ’ın işe alım süreci oldukça uzun ve aşamalıdır. TUSAŞ işe alım sürecinde belirlenen aşamalar şunlardır:

  • Başvuru
  • Ön Değerlendirme
  • Online Değerlendirme
  • İnsan Kaynakları Değerlendirmesi
  • Teknik Değerlendirme
  • Teklif
  • İşe Başlangıç

TUSAŞ İş İlanları

11.424 kişiye istihdam sağlayan ve Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan TUSAŞ, iş başvurularını da kendi kariyer internet sitesi üzerinden kabul etmektedir. Açık pozisyonları duyuran firma, pozisyon başvurusu için https://basvuru.tai.com.tr/ adresinden alım yapmaktadır. Başvuru için ilk öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir.

TUSAŞ Staj Olanaklar

TUSAŞ staj için lisans düzeyinde üniversite 3. Ve 4. Sınıf öğrencilerini kabul etmektedir. Üniversite yaz stajları Haziran – Eylül ayları arasında, 20 iş günü olacak şekilde, 3 grup halinde gerçekleştirilmektedir. Başvurular ise yine TUSAŞ’ın kariyer sitesi üzerinden sağlanmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Mühendis Geliştirme Programı (MGP) staj ve geliştirme programıAnkara
2Hava Aracı Siber Güvenlik MühendisiAnkara
3PLM MühendisiAnkara
4İmalat MühendisiAnkara
5Yapısal Tasarım MühendisiAnkara
6Data Füzyon MühendisiAnkara
7Donanım Tasarım MühendisiAnkara
8Aviyonik MühendisiAnkara
9Uçuş Kontrol Algoritma MühendisiAnkara
10Yazılım MühendisiAnkara
11Uçak Uçuş EğitmeniAnkara
12Alt Sözleşme YöneticisiAnkara
13Elektromanyetik Girişim ve Uyumluluk (EMI/EMC) MühendisiAnkara
14Yazılım Doğrulama MühendisiAnkara

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

9 yorum

  1. Merhabalar,metal işleri yapılan bir fabrikada 22 yıldır çalışıyorum,2008 den beri üretim formeni olarak çalışıyorum, usta öğretici belgem,cnc abkant büküm ustalık belgem ve forklif kullana bilir belgem var ,tai de çalışmak istiyorum.

  2. Merhaba cnc tornada program yazabiliyorum.meslek lisesi torna bölümü mezunuyum.cnc programcılığı belgem var.şuan almanyadaki mercedes firmasına araba parçaları üreten firmada çalışıyorum.tai ile çalışmak isterim.yaşım 38

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*