Sütaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

 

Sütaş İş Başvuru Formu

Sütaş İş Başvurusu yaparak Sütaş’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sütaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Biz Sütaş’ta Tutkumuzu Paylaşacak İyi İnsanlar Arıyoruz

Biz Sütaş’ta, insanın özündeki ve sütün doğasındaki iyiliğe inanıyor, sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkumuzu paylaşacak “iyi insan”ları arıyor, onları çalışma arkadaşımız olarak görmek istiyoruz.

Yaptığımız işe büyük bir sevgi, bağlılık ve saygı duyuyoruz. Kurulduğumuz günden beri, hep en iyiyi yapmayı hedefliyor ve sütten kazandığımızı yine süte yatırıyoruz.

İşimizi aslında “iş” olmaktan çok bir sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Bireylerin yaşam kalitelerini artıran, onlara sağlık ve mutluluk veren, doğal ve lezzetli süt ürünlerini her yaştaki insana ulaştırma çabamız en büyük sorumluluğumuz. Her birimiz, yaptığımız işle, toplumun “iyi ve sağlıklı bir yaşam” sürmesi için önemli bir rol üstleniyoruz. Bu bilinç, bizim için en önemli motivasyon kaynağı.

İş ortamımızda, çok değerli profesyoneller ve daha önemlisi çok “iyi insan”lar ile çalışıyoruz. Birbirimize destek oluyor, yardım ediyor, ortak aklın gücüne inanıyoruz.

KISACA SÜTAŞ

1975 yılından beri sadece süt ve süt ürünlerine odaklı olarak faaliyet gösteren Sütaş, Türkiye, Makedonya ve Romanya’daki 4 tesisinde, yılda 700 milyon litrenin üzerinde süt işlemekte ve tüketicilerine 75 çeşit ürün sunmaktadır. Türkiye’de her dört hanenin üçünde tercih edilen Sütaş, süt ve süt ürünleri sektörünün lider markasıdır. 5000’den fazla kişiye doğrudan istihdam sağlayan Sütaş, 2013 yılında 1,9 Milyar TL ciro ile İSO 500 Listesi’nde 51. sıradadır.

Sütaş, Ottan Sofraya iş modeli ile ineklerinin yediği ottan sofralara ulaşan ürünlerine kadar, bütün süreci yönetmekte ve denetlemektedir. Ürünlerinin doğallığının ve kalitesinin güvencesi olan bu modelin gereği olarak Sütaş, üretim tesislerinin yanı sıra; eğitim merkezleri, uygulama çiftlikleri, damızlık yetiştirme çiftlikleri, yem fabrikaları, geri kazanım ve enerji tesislerinden oluşan bütünleşik bir yapı ile faaliyet göstermektedir. Bölgesel ihracat stratejisi çerçevesinde Sütaş, Ortadoğu başta olmak üzere Türki Cumhuriyetlere, Kuzey Afrika ve ABD’ye 15.5 milyon dolarlık ihracat yapmaktadır.

AÇIK POZİSYONLAR

 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Grafiker Ambalaj Tasarımıİstanbul Asya Başvur
Muhasebe UzmanıBursaBaşvur
Genel BaşvuruTüm TürkiyeBaşvur
Satış Lideriİstanbul AsyaBaşvur
Depo Elemanıİstanbul AvrupaBaşvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

20 yorum

 1. istanbulda oturuyorum 32 yaşındayım bende sizinle çalışmak istiyorum deneyim vardır 3yıl gıda firmasında şöfor olrak çalıştım belgelerim src2src4 belgelerim hepsi mevcuttur 05336652281 bu işe çok ihtiyaçım var şuan

 2. Merhaba
  İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim buradan bursaya taşınmak istiyorum ve burada iş arıyorum yapabileceğim meslekleri kısaca özet geçim şok ısı şok soğuk yani eşanjör bakım pompa bakim işi depo bilgi işlem veye şoför olarak iş aramaktayım

 3. slm adanada oturuyorum. 29 yasındayım gıda firmasında 4 yıl dağıtım ve servis şoforlüğü yaptım. e sınıf ehliyetim var. src4 ve src2 belgem var. sütas firmanızda dağıtım söforlüğü veya servis söförlüğü yapmak istiyorum…saygılarımla… 0534 633 97 21

 4. Merhaba
  42 yaşında ticaret lisesi mezunu 2 çocuk annesiyim
  8 yıl muhasebe bürosunda çalıştım. 18 yıldır Arçelik yetkili servisinde ön muhasebe ve müşteri danışmanlığı yapıyorum.İzmirde oturuyorum.Bu ilde açık departmanınız var ise çalışmak isterim.

  iyi günler

 5. Merhaba benim adım mahfize genç zirrat teknikleriyim bingölluyum Malatya’da ikametgah ediyorum daha önce gıda fabrikasında çalıştım sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım memleketime hizmet etmek istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*