Sütaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

 

SÜTAŞ PERSONEL ALIMI, İŞE ALIM SÜREÇLERİ VE İŞ İLANLARI

Sütaş, ülkemizin süt ve süt ürünlerinin çoğunluklu bir payını üretmekte ve sürekli olarak istihdam sağlamaktadır. İnsan kaynakları departmanlığınca sürekli olarak açık iş ilanları yayınlayan Sütaş, alım yapacağı pozisyonlar için şartlarını değiştirse de, işe alım süreci ve iş başvuru formu hakkındaki genel bilgileri makalemiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Sütaş Hakkında

Türkiye’nin en büyük mandıra ürünleri üretici şirketlerinden olan Sütaş; yoğurt, peynir, ayran, kefir, krema, süt vb. Birçok ürünü üretmekte ve 1975 yılından beri hizmet vermektedir. Bursa’da ilk faaliyetlerine başlayan dev süt ürünleri firması aslında çok daha eski bir tarihe ev sahipliği yapmaktadır.  77 çeşit ürün üreten firmanın yıllık işlediği süt miktarı 900 milyon litre bandına çıkmaktadır. Türkiye’de en çok tercih edilen markaların başında gelen Sütaş’ın sağladığı istihdam sayısı 5 bin civarlarında olmaktadır. Türkiye, Romanya ve Makedonya’da tesisleri bulunan firma dünyanın birçok ülkesine de ithalat sağlamaktadır.  Sütaş’ın ihracat miktarı ise senelik 16,5 milyon USD olarak belirtilmiştir.

“Sütaşlı Olmak” Programı

İşe yeni başlayan çalışanları için program hazırlayan firma, Sütaşlı Olmak programı ile kaynaştırmayı amaçlamaktadır. Yeni çalışanların adaptasyon sürecini önemseyen firma, çalışanların ilk gün itibariyle firmanın misyonu, vizyonu ve değerlerini öğrenmelerini ve hissetmelerini sağlamak amacıyla eğitimler, üst yönetim tanışma toplantıları ve deneyim sohbetleri yapmaktadır. Programın ilk haftasında Sütaş “Çiftlikten Sofralara” modelinin daha iyi anlaşılabilmesi ve bilgi sahibi olunması amacıyla, yeni başlayan her bir çalışan için fabrikaları tanıyacakları ve iş süreçlerini daha iyi anlayabilecekleri Sütçülük Merkezi Ziyaretleri yapılmaktadır.

Sütaş İş İlanları

Sütaş iş ilanlarını kendi web sitesi üzerinden gerçekleştirmektedir. Sütaş’ın iş ilanlarına ulaşmak için https://www.sutas.com.tr/tr/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlarimiz bu adresi kullanmanız gerekmektedir. Açık pozisyonları kendi sitesinden duyuran Sütaş başvuruları da buradan değerlendirmektedir.

Sütaş Staj Başvuruları

Sütaş’ın staj programı SÜTAJYER, üniversitelerin 3. ve 4. sınıf lisans öğrencilerine yönelik, yaz döneminde 8 hafta süren staj programıdır. Duyuruları https://www.sutas.com.tr/tr/insan-kaynaklari/staj-basvurusu adresinden takip etmeli ve yine staj başvuruları açıldığı takdirde başvurunuzu buradan gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Bilgi Güvenliği Uzmanıİstanbul(Asya)
2Kalite Kontrol Uzmanı – MikrobiyolojiAksaray
3Geleceğin Satış Liderlerini Arıyoruzİstanbul(Asya)
4Eğitim ve Yetenek Gelişim Yöneticisiİstanbul(Asya)
5Yazılım Geliştirme Uzmanıİstanbul (Tümü)
6Veteriner Hekim – KaracabeyBursa
7Dolum ve Paketleme Ekipmanları Teknikeriİzmir
8Satın Alma Uzmanı (Ambalaj)İstanbul(Asya)
9Yem Fabrika YöneticisiAksaray
10Bordro Uzmanıİstanbul(Asya)
11E-Ticaret Kanalı Satış Uzmanıİstanbul(Asya)
12İç Hizmetler Elemanı – Temizlikİstanbul(Asya)
13Eğitim ve Yetenek Gelişim Uzmanıİstanbul(Asya)
14Üretim Yöneticisi – BingölBingöl
15Endüstriyel Projeler Uzmanıİzmir +1 il daha
16Endüstriyel Gelişim Uzmanı – BingölBingöl
17Organizasyonel Gelişim Uzmanıİstanbul(Asya)
18Teknik Hizmetler Mühendisi-Mekanik (Aksaray)Aksaray
19Karar Destek Sistemleri Uzmanıİstanbul(Asya)
20Denetçiİstanbul(Asya)
21Finansal Kontrol ve Planlama Yöneticisiİstanbul(Asya)
22Kategori Finansal Analiz Uzmanıİstanbul(Asya)
23Soğutma Operatörüİzmir
24Üst Düzey Yönetici Sekreteriİstanbul(Asya)
25Elektrik MühendisiBingöl +1 il daha
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

25 yorum

  1. Firmanızın üretim bölümünde yada şoför olarak çalışmak istiyorum 10 yıllık şoförlük tecrübem var lise mezunuyum evliyim istanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum

  2. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ KİMYA BÖLÜMÜNÜ BİRİNCİLİKLE Bitirdim KİMYAGERİM sizinle çalışmak istiyorum şehir hiç fark etmez.İnternetten basvuru yaptım ama hiç bir şekilde olumlu yada olumsuz cevap gelmedi.

  3. Bursada oturuyorum firmanızda herhangi bir departmanda calışmak istiyorum 29 yasındayım evliyim iki çocuk babasıyım universite 2, sınıftan terk ticaret lisesi mezunuyum tel 0542 833 2192 tşk.

  4. merhaba ben bartindan nurgul aktug tecrubeli gida teknikeriyim et ve et urunleride bir yil kadar calistim iso ve haccp belgeleri bilgim var hijyen ve iyi uretim iyi labaratuvar belgelerim var.sizle calismak istiyorum.urunlerinizi severek aliyoruz peyniri cok tuketiyoruz saygilarimla gereginin yapilmasini arz ederim.zonguldak karaelmas universtesi gida teknolojisi mezunuyum 10.01.1990 dogumluyum.

  5. merhaba ben izmirden hakkı karadağ 22 yaşındayım askerligimi yaptım 2sene günaydın gurupda çalıştım 7 aydır işsizim bornova doganlarda oturuyorum 08.06.1993 dogumluyum ortaokulu bitirdim liseyegidemedim maddi durumdan geregin yapılmasına arz ederim 05350723148

  6. 2014 sakarya üniversitesi bilişim teknolojileri öğretmenliği bölümü mezunum aksaraylıyım aksaray fabrikanızda çalışmak istiyorum ilgilenirseniz tesekkür ederim tel:05465734957

  7. sofra yemek üretim ve hiz aş de 14 sene yöneticilik yaptım plasiyer satış konusunda çok tecübeliyim sütaş ayilesine katılmak istiyprum ankara mamak bölgesinde oturuyorum firmaya iyi bir satış temsilcisi olacağımı düşünmekteyim saygılarımla 0534 304 68 41

  8. çeşitli paketleme işlerinde çalıştım iş arıyorun istanbul kartal yakacıkta oturuyorum sütaşta çalışmak isterim 05438703000. ilginize şimden teşekkür ederim.

  9. çeşitli paketleme işlerinde çalıştım iş arıyorun istanbul kartal yakacıkta oturuyorum sütaşta çalışmak isterim 05438703000. ilginize şimden teşekkür ederim.şoförlüğümde vardır.

  10. Slm ben 20 yıl vansanda çalıştım mesleğim tornaciyım şu an çalışmıyorum iş arıyorum e Sınıf ehliyeti var portif ehliyetimde var izmir de oturuyorum 0535 275 14 54

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*