Summa İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Summa İnşaat Personel Alımı

1989 senesinden bu yana inşaat mühendisliği, mühendislik, yatırım, ticaret, müşavirlik gibi alanlarda faaliyet gösteren Summa sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da aktiftir. Bu çerçevede Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Libya, Romanya ve Moldova içerisinde temsilcilikleri vardır.

Sunduğu hizmetler oldukça geniş olup bunlardan bazıları oteller, yatırım, havaalanları, endüstriyel yapılar, spor tesisleri, dış ticaret gibidir. Çok sayıda ülkeye bilgi, tecrübe, ileri teknoloji isteyen iddialı projeye imzasını atmıştır. ENR listesinde 164 sırada olan firma, gelişmiş hizmetler sunmaktadır.

Summa İnşaat İş Başvuru Formu

Summa sunduğu kaliteli hizmetler ve kullandığı ileri teknoloji ile her yıl büyümesini arttırmaktadır. Bu kapsamda yeni personel alımları da gerçekleştirilmektedir. Bunlara başvurmak istiyorsanız, müracaat işlemleri online sistemler üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Kariyer.net platformunda güncel duyurular mevcut olup başvuru kabul etmektedir. Ancak son müracaat tarihi de olduğu için geçmeden değerlendirilmesi gerekir. Aksi durumda yeni ilanların açılmasını beklemeniz gerekebilir.

Summa İnşaat İş İlanları

Summa tarafından sunulan farklı dallardaki hizmetler, etkisini yapısına da göstermektedir. Bu çerçevede çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan herhangi bir tanesinde iş başvurusu gerçekleştirmek mümkündür.

Ancak bunun için açık ilanların olması gerekir. Kariyer.net üzerinde bunlar mevcut olup sadece girerek, işlem için kayıt olmanız gerekir. CV güncellemesini tamamladıktan sonra yalnızca kayıt ilgili pozisyona gönderilir.

Summa İnşaat Açık Pozisyonlar

Summa’ya iş başvurusu online platformdan tamamlanınca mülakat sürecine geçilmektedir. Bunun için insan kaynakları yetkilileri arayarak, iletişime geçmekte, gerekli bilgileri aktarmaktadır. İşe alım sürecinin tamamlanması için katılım yapılması ve kazanılması gerekir.

Bunun için açılan ilanları dikkatli değerlendirmeniz, sadece bilgi ve yetkinliklerinizin uyum sağladıklarına müracaat etmeniz gerekir. Bu sayede aldığınız sonuçlar da daha iyi olacaktır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Tasarım Koordinatörüİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
2Satın Alma Sorumlusuİstanbul (Asya)
3Personnel Chiefİstanbul (Avr.)
4Bölge Finans Direktörüİstanbul (Avr.)
Sarıyer

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

10 yorum

    • Abi ben Afrika tanzanyada çalıştım orada imam nikahı yaptım bir çocuğum var eşim ve çocuğumu aldım Türkiye’ye geldim evlilik için evraklar eksik çıktı tekrardan Tanzanya gönderdim eşim ve çocuğumu ben soğuk demirci ustası ve dış vephe karkas işi de yapıyorum abi lütfen bana yardımcı olun Afrika ülkesinde kongoda çalışmak istiyorum

    • Mrblar summa şirketiyle Libya projesinde çalışmıştım şirketimizin işleri var ise yine çalışmak isterim burdan bana yardımcı olcak seflerime airiyeten saygılarımı sunarım …

  1. Sizinle daha önce venezuellada çalıştım tekrar çalışmak istiyorum alçı boya ustasıyım. Serdar arslan 46 yaşındayım. Saygılar. Her.gittiğim yerde sizi daha övuyorum allah razı olsun .

  2. Merhaba ben asfalt pılent opr törüyüm.mekanik pilent operatörlüğünü de yaparım 27 di sene bu işten calışıyorum yurdışı olursa giderim tlf 05535591914

  3. Berat UZUN Pvc doğrama imalat ve montajcısıyım. Alüminyum doğrama imalat montajında tecrübeliyim. Küpeşte, cam balkon, giyotin işlerimde bilgiliyim yeterince. Yurt dışında projeleriniz varsa sizinle çalışmayı isterim 05411904980

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*