Star TV İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

star-tv-is-basvurusu

Star TV İş Başvuru Formu

Star TV İş Başvurusu yaparak Star TV’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Star TV iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk özel televizyonu

Star TV, 5 Mayıs 1990 yılında Liechtenstein’da Magic Box ismiyle test yayınına başladı. Eylül ayında ise Almanya’nın Eutelsat uydusundan kanal kiralayarak Star 1 adıyla resmen yayına geçti ve Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı oldu. 11 Haziran 1992’de yayın hayatına Interstar ismiyle devam etti ve son olarak kanal, Star TV adını aldı.

Türkiye’de özel televizyon kanalı sektörünün önünü açan ve ilk günden itibaren zengin içeriğiyle kanallara öncülük eden Star TV, kadınlara özel kuşaklardan en önemli sinema filmlerine, dizilerden eğlence ve spor programlarına kadar izleyicilerine çok geniş bir yelpaze sunuyor.

Doğuş Yayın Grubu’yla yeni bir dönem…

Seçme ve Yerleştirme

DYG ırk, ulus, din, renk, sınıf, inanç, cinsiyet ve cinsel tercihler konusunda hiçbir ayrım yapmadan her bireyin işe başvurmasına imkan tanır ve her başvuruyu işin gerekleri doğrultusunda eşit değerlendirir.

İşe alım sürecinde yapılacak değerlendirmelerle adayların doğru teknik özelliklere sahip olmaları, gereken hallerde deneyim sahibi olmaları, kurumsal değerlerle uyumlu yetkinlikleri taşımaları, öğrenmeye açık, gelişim ve eylem odaklı yetenekler olmaları aranır.

En iyi yetenekleri şirketimize kazandırmak için son derece dikkatli ve özenli bir seçme ve yerleştirme süreci yürütüyoruz. İşe alım sürecimizde bütün adaylarımız, kurum kültürümüze uygunluk ve kurumsal yetkinliklerimiz olan; Doğruluk, Güvenilirlik ve Etik, Takım Çalışması, Sorumluluk Bilinci ve İş Takibi, Müşteri Odaklı Hizmet yetkinliklerinin yanı sıra pozisyona göre fonksiyonel yetkinlikler ile değerlendirilir. Kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk, sürecin tümünde dikkate aldığımız önemli kriterlerdendir. Yetkinlikler ile beraber adayların mesleki ve teknik bilgileri de değerlendirilir.

Değerlendirme sürecimizde adaylar gerektiğinde “İngilizce Seviye Tespit Sınavı”na ve “Genel Kültür Testi”ne tabi tutulur. Barajı geçen adaylar “Yetkinlik Bazlı Mülakat”a davet edilir ve “Davranış Envanteri” doldurur. Gerekli pozisyonlarda “Simülasyonlar” uygulanır.

Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans ve teklif sürecine geçilir, diğer adaylara ise e-mail yoluyla bilgilendirme yapılır.

Ücret Yönetimi ve Yan Haklar

Doğuş Yayın Grubu bünyesinde işlerin içeriğini, gerekliliklerini ve kurum hedeflerine ulaşılmasındaki katkı düzeyini dikkate alan bir iş değerlendirme sistemi uygulanır. Objektif değerlendirme esasına dayanan bu yöntem ile çalışanların ücret paketlerinin şirket içerisinde adil ve tutarlı, şirket dışında rekabetçi olacak şekilde yönetilmesi hedeflenir. Ücret politikamız, şirketimizin sektörle tanıştırdığı ücret piyasa araştırmaları ışığında her yıl gözden geçirilir.

  • Ücretler 12 net maaş üzerinden ödenir.
  • Ücret artışları yılda bir kez ve Ocak ayında kurumun ticari performansı, enflasyon, piyasa ücret verileri ve hedeflediğimiz konumlanma ile çalışanın ücret bandı içerisindeki seviye ve performansı dikkate alınarak yapılır.

Ücret Dışı Uygulamalar

  • Tüm kadrolu çalışanlarımıza, eş ve çocuklarına özel sağlık sigortası
  • Tüm kadrolu çalışanlarımıza hayat sigortası
  • Yemek ve ulaşım olanakları
  • Doğum hediyesi
  • Pozisyona bağlı ek menfaatler (şirket aracı, cep telefonu/hattı, notebook, tablet ve diğer)

Başvurmak için tıklayın.

7 yorum

  1. merhaba 1982 dogomluyum.yenibosnada ikamet etmekteyim.lisemezunuyum.açıkögretim ikincisınıfta okuyorum.bakırköy kırçiçegi restoranında garson olarak çalışıyorum. vip servis garsonu olarak sizinle çalışmak isterim.tel 5546602682 her saat ulaşabilirsiniz.teşekkürler.

  2. Selamun Aleykum … Niğde ‘ de Radyo Televizyon Teknolojisi bölümü son sınıf öğrencisiyim . Kamera , fotoğraf , kurgu v.b alanlarda işyeri bünyenizde staj yapıp , daimi elemanınız olarak kalmak istiyorum . İrtibat Numaram : 0531 350 36 55

  3. star tv adına ne iş verirseniz yaparım 1989 doğumluyum muglalıyım izmir de oturuyorum izmir çetesi ve güzel köylüde fiğüranlık yaptım ilginize saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*