Standard Profil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

standard-profil

Standard Profil İş Başvuru Formu

Standard Profil İş Başvurusu yaparak Standard Profil’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Standard Profil iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım

Amacımız, nitelikli işgücününün tercih ettiği bir şirket olmaktır. Değişik kariyer fırsatları için bu web sitesinde veya kariyer.net sitesinde yayınlanan ilanlara gelen başvuruların yanısıra genel başvuruları da değerlendiriyoruz. Eğer niteliklerinizin uygun olduğunu düşünüyor ve büyüyen ekibimize katılmak için yeterince iyi olduğunuza inanıyorsanız sizinle tanışmak isteriz. Aradığımız nitelikleri tamamen karşılayan adaylarla İK görüşmesi yapılır. Bu görüşmenin sonrasında gerekli pozisyonlar için teknik görüşme, kişilik envanteri ve yabancı dil sınavı uygulanır.

Eğitim

Yeni çalışanlarımızın en kısa sürede iş başarımıza katkıda bulunmalarını ve bu katkının yıldan yıla artmasını bekleriz. Birinci adım, iki günlük tanışma oryantasyon programı ile başlar. İkinci adım ise iş odaklı oryantasyon programının tasarlanması ve uygulanmasıdır. Eğitim ve geliştirme sürecimiz, bireysel ve ekip olarak iş hedeflerinin karşılanmasını sağlar. Kabiliyet beklentisine bağlı olarak eğitim ve performans gelişim ihtiyaçları her bir çalışanımız için yılda bir kez değerlendirilir. Sürekli başarı için çalışanlarımızın yeteneklerini geliştiren iş odaklı yaklaşımın çok önemli olduğuna inanırız.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon Adı                                 Şehir
Ekstrüzyon Üretim Sorumlusu     Düzce
ÜRETİM ALAN SORUMLUSU    Düzce
Proje Kalite Mühendisi                   Düzce
Uzun Dönem Stajyer                       Düzce

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*