Şölen Çikolata İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ŞÖLEN ÇİKOLATA VE GIDA SAN TİC AŞ:

Türkiye’nin cesur ve yenilikçi şirketlerinden Şölen, doğduğu topraklardan kazandığını cesur yatırımlar ve sağladığı istihdamla yine bu topraklara verme ilkesiyle ülkesi ve toplum için katma değer yaratmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

1989 yılında Gaziantep’te kurulan Şölen, 32 yıllık tecrübesiyle atıştırmalık, çocuk ürünleri, hediyelik ve ikramlık ürünler kategorilerindeki zengin ürün portföyü ile hizmet vermektedir. Şölen, yenilikçi vizyonuyla gıda güvenliği, hijyen ve kaliteyi odağına alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Biscolata, Ozmo, Milango, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi dünya çapında önemli başarılara ulaşmış markaları bünyesinde bulunduran Şölen, 200’ün üzerinde ürün çeşidini Amerika’dan Belçika’ya, Japonya’dan Maldivler’e kadar 120’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Şölen’in ayrıca Dubai, Cezayir, Azerbaycan, Amerika, Suudi Arabistan, Almanya ve İngiltere’de bölge ofisleri; Levant Bölgesi, Kanada, Çin, Latin Amerika’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

İki bin 300’den fazla çalışan kadrosuyla faaliyet gösteren Şölen’in, Türkiye’nin Çikolata Fabrikası olarak adlandırılan endüstri 4.0 donanımı ve ileri teknolojisiyle dünyanın sayılı tesisleri arasında yer alan Gaziantep fabrikası ile İstanbul’da bulunan tesisinde, toplam 210 bin metrekarelik alanda yıllık 330 bin ton üretim kapasitesi bulunmaktadır.

Şölen ayrıca, İstanbul ve Gaziantep’te yer alan Ar-Ge merkezleriyle, Türkiye gıda sektöründe tek tüzel kişilikte ve 2 farklı lokasyonda Ar-Ge merkezine sahip ilk kuruluştur.

Bayramlardan özel günlere, günün her anın farklı damak tatlarına uygun lezzetleriyle hayatı tatlandıran Şölen, yaşanılan her anı kutlamaya dönüştürmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

ŞÖLENDE KARİYER:

Şölen’in dinamizmine, yenilikçiliğine ve motivasyonuna uyum sağlayacak, heyecanına ortak olacak en doğru adayları belirlemeyi ve işe almayı amaçlıyoruz. İşe alım sürecinde bütün adaylarımız, pozisyona göre fonksiyonel yetkinliklerinin yanı sıra “Yenilikçilik ve Yaratıcılık, Başarı ve Sonuç Odaklılık, Analitik Düşünme” gibi temel yetkinliklerimiz ile değerlendirilmektedir. Yetkinliklerin beraberinde adayların mesleki ve teknik bilgileri de ölçülmektedir. Kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk, sürecin tümünde dikkate aldığımız en önemli kriterlerdir.

Telefon ile mülakata çağrılan adaylara; ilgili pozisyonlar için İngilizce Seviye Tespit Sınavı, Kişilik Envanteri ve Yetkinlik Bazlı Mülakat uygulanmaktadır. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından mülakat süreci olumlu olarak değerlendirilen adaylara, ilgili müdür ve direktör seviyesinde “Teknik Bazlı Mülakat” gerçekleştirilmektedir.

Açık Pozisyonlar:

 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Yerel Zincir Saha Satış YöneticisiAnkaraBaşvur
Lojistik Sorumlusuİstanbul(Avr.)(Silivri) Başvur
İhracat Müşteri Hizmetleri Uzmanıİstanbul(Avr.) Başvur
Geleneksel Kanal Saha Satış YöneticisiAnkara Başvur
Kalite Kontrol LaborantıGaziantep Başvur
Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisiİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) Başvur
Üretim Uzman YardımcısıGaziantep Başvur
Mekanik Bakım Teknikeriİstanbul(Avr.)(Silivri) Başvur
Kalite Güvence UzmanıGaziantep Başvur
Geleneksel Kanal Saha Satış YöneticisiBursa Başvur
Akıllı Depo Teknikeri – Mekatronik Bakımcıİstanbul(Avr.)(Silivri) Başvur
Eğitim ve İşveren Markası Yöneticisiİstanbul(Avr.)(Bağcılar) Başvur
Elektrik Teknikeriİstanbul(Avr.)(Silivri) Başvur
Üretim Bakım Uzman YardımcısıGaziantep Başvur
Bordro ve Özlük İşleri Uzman YardımcısıGaziantep Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

10 yorum

  1. Meraba Ben Şuan işsizim Sizinle çalışmak İstiyorum Daha Önce Fabrikada Calışmışlıgım Vardır. Fabiraka Makinada Kulandım.İşsizim İş Arıyorum Bilginize Teşşekür Ederim. 0532 832 9822 Geri Dönüş Yaparsanız Sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*