Söktaş Tekstil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

soktas

Söktaş Tekstil İş Başvuru Formu

Söktaş Tekstil İş Başvurusu yaparak Söktaş Tekstil’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Söktaş Tekstil iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Grubumuz, Tekstil sektöründe Türkiye’de faaliyet gösteren Söktaş ve Hindistan’da faaliyet gösteren Söktaş India, Gıda sektöründe ise Türkiye’de Efeler Çiftliği ve Moova, Romanya’da Black Sea Blue Danube şirketlerinden oluşmaktadır. Yaklaşık 2350 kişilik ekibe sahiptir.  

Söktaş, 1971 yılında Aydın’ın Söke ilçesinde kurulmuş ve yıllar içerisinde yaptığı yatırımlarla tam entegre tekstil şirketi haline gelmiştir.
 
2007 yılında Söke tesislerimize ilave olarak aynı marka (Söktaş) ve aynı ürün segmentinde Uzak Doğu pazarına ulaşmak amacıyla Hindistan’ın Kolhapur kentinde Soktas India Pvt. Ltd. İsimli ikinci tekstil fabrikamız açılmıştır. . 
Şirketimiz Tekstil sektöründe çalışmalarını yaklaşık 2000 Kişilik ekibiyle sürdürmektedir. 
 
Uzmanlık alanı, gömleklik kumaş tasarımı ve üretimidir. Şirketimiz 2012 yılında, gömleklik kumaş grubunun yanısıra pamuk, kaşmir, yün, ipek gibi özel karışımların kullanıldığı üst giyim grubu kumaşı (ceket ve pantolonluk kumaş) sunmaya başlamıştır. 

ŞİRKET KÜLTÜRÜMÜZ ve KARİYER OLANAKLARI

Çalışanlarımızın potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlamak, kişisel gelişimlerini sürekli tutmak ve kariyer fırsatları sunmak bizim için çok önemli ve önceliklidir. Bu nedenle, müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz duyarlılığı, çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimleri için de sergiliyoruz. Gerçek başarının ancak ekip olarak sağlanabileceği inancıyla pek çok çalışma yürütmekteyiz: Kurumsal, profesyonel ve saygılı iş ortamı yaratmak, yeni personelimizi kişiye özel oryantasyon programları ile kurumsal kültüre entegre etmek, şirket içi ve şirket dışı eğitimlerle çalışanlarımızı bilgiyle buluşturmak, sosyal ve kültürel yaşamlarına katkıda bulunmak, çalışanlarımızın sağlığını ve iş güvenliğini sağlayacak tüm önlemleri almaya çalışmak bu yöndeki
çabalarımız arasındadır.

Başvurmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

6 yorum

  1. Mekanik bakimci olarak is aramaktayim tekstil makinalarından(bobin,büküm,katlama,punta ,ring,volifil,aktarma)anlamaktayim.1990 senesinde Tekirdağ (Çerkezköy) Aksu Tekstil fabrikasında mekanik bakimci olarak işe başladım. Şu an emekliyim.Aydın (Efeler)de ikamet etmekteyim.Firmanizda bana uygun bir görevde çalışmak istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*