Sınav Kolleji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Sınav Eğitim Kurumları

1992’de Başladığımız eğitim ve öğretim işine yıllar içinde ülkemizin artan genç nüfusun taleplerini karşılayabilmek için sizler le birlikte biz de büyüdük.
50metre kare ve 5 kişi ile başladığımız yolculuk bizi bügün 500 bin metrekarelik kapalı alana ve 10 bini aşkın çalışana ulaştırdı.

Küçük bir adımla başlayan enerji, gün geldi ülkeyi saran bir sinerjiye dönüştü. O günün 50 metrekaresi bugün 500 bin metrekarelik kapalı alana, 5 personeli ise 10 bini aşkın çalışana ulaştı. Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ölçekli bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalara eşlik ettiği bu süreçte yayınları, dershaneleri, kursları, okulları ile Türkiye’nin en büyük eğitim zincirine dönüştü.

KOLEKTİF AKLIN ÜRÜNÜ


İlk kez Ankara’da faaliyet göstermeye başlayan Sınav Eğitim Kurumları, bugün ülke genelinde yaygın, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka haline gelmiştir.

Sınav Eğitim Kurumları, öylesine kurulmuş bir işletme değildir. Felsefesi, hedefleri, ismi, renkleri, sloganları, amblemi, reklamı, tanıtımı, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, danışılmış, sorulmuş; kısaca kolektif bir aklın ürünü olarak ortaya çıkmıştır.
 

“İLK”LERİN KURUMU


Sınav Eğitim Kurumları, sınavlara hazırlık yayınlarındaki öncülüğünü, dershanecilik alanına da taşıyarak bu alanda pek çok yeniliğe imza atmıştır. Soru ağırlıklı bol testli dergiler, kitap ekleri, dershaneciliği eksen alan dergicilik gibi birçok ilk Sınav Eğitim Kurumları ile başlamıştır. Hepsinden önemlisi, birbirinin karşıtı olarak sunulan “dergi ve dershane birlikteliği”nin temeli Sınav Eğitim Kurumları ile atılmıştır.

Okullaşma sürecini de başarıyla yürüten Sınav Eğitim Kurumları dershaneden dönüşen okulları ve kolejleri ile yurt genelinde yeni bir eğitim ağı oluşturmuştur. Ayrıca dershanecilikteki deneyim ve birikimini son dönemde açılan Sınav Kurs ve Sınav Etüt merkezlerine taşımaktadır.

Bugüne baktığımızda kolejleri, dershaneden dönüşen okulları, Sınav Kurs ve Etüt Eğitim Merkezleri ile 400’e yakın şubesi ve binlerce çalışanı bulunan Türkiye’nin yaygınlığı en yüksek, en büyük ve güvenilir eğitim kurumlarından biri olan Sınav Eğitim Kurumları, yayıncılıkta olduğu gibi kolej, okul, kurs ve etüt merkezlerinde de çıtayı hep yüksek tutmuştur.

Kaliteli ve kapsamlı yayınları, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, özveriyle ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan kurumlarıyla her yıl yüz binlerce gencimizi geleceğe hazırlamaktadır.

Sınav Eğitim Kurumları, abonelik sistemiyle de yüz binlerce kişiye ulaşmaktadır. ülke genelindeki dağıtım ağı ve yüzlerce bayisiyle dershane öğrencisi olmayan binlerce gencimizin sınavlara hazırlanmasına katkıda bulunmaktadır.

SEKTÖRDE ÖRNEK ALINAN MODEL

Sınav Eğitim Kurumları hep farklı olmuştur. Dershanecilik döneminde açıldığı birçok yerde dershaneciliğin standardı değişmiştir.

Kurum tabelaları, bina cepheleri, sınıf tasarımları, ders programları, işletme anlayışı sektörde model olarak alınmıştır.

Ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlerken hiçbir şekilde kavgaya ve çatışmaya girmemiş, asla yıkıcı bir rekabet anlayışı gütmemiş, başarısını, başkalarının başarısızlığıyla ölçmemiştir.

Yayınları ve eğitim kurumlarıyla ulusal marka haline gelen Sınav Eğitim Kurumları, Türkiye’ye seçkin kurumlar kazandırma çalışmalarına hız vermiş ve 30. yılında 30 yıllık eğitim deneyim ve birikimini aktarmak üzere okullaşma sürecini de başarıyla sürdürmektedir.
 

İDDİALI PROJE


İşte Sınav Koleji, yoğun bir çabanın ve emeğin ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Yurt içinde ve dışında köklü eğitim kurumları ziyaret edilmiş, fizikî yapıları ve eğitim sistemleri incelenmiş, yüzlerce eğitimciden de görüş alınmıştır. Sınav Kolejinin mimarî yapısı, eğitim sistemi, programları dâhil tüm konsepti, konunun uzmanları ve akademisyenlere danışılarak oluşturulmuştur.

Sınav Koleji, Ankara’nın en prestijli bölgelerinden birinde yaklaşık 40 bin metrekarelik büyük bir eğitim kompleksi olarak tasarlanmış; bütün mekânların ferah ve geniş olmasına dikkat edilmiştir. Sınıflar, kapılar, pencereler, tahtalar, koridorlar, salonlar, bahçe ve etkinlik alanları mevzuatın gerektirdiği ölçülerin neredeyse iki katı büyüklüğünde yapılmıştır. Sınav Kolejinin inşasında birinci sınıf malzemeler kullanılmış ve tüm bina yüksek teknolojiyle donatılmıştır. Böyle bir mekânda, böyle bir ortamda eğitime büyük bir avantajla başlayan öğrenciler kuşkusuz geniş bir ufka ve gelecek tasarımına sahip olacak, büyük başarılara imza atacaklardır. Sınav Koleji, anaokulundan itibaren geleceğin özgüveni yüksek, ufku geniş, vizyon sahibi “dünya vatandaşı” seçkin bireylerini yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


EĞİTİM; CİDDİ, BÜYÜK VE GÜVENİLİR KURUMLARIN İŞİDİR


Sınav Eğitim Kurumları; sadece sınavlara hazırlık alanında kazandığı başarı ve kalitesiyle değil ülke genelinde dershanecilik alanında gösterdiği profesyonel eğitim ve hizmet anlayışı, yaygınlık ve bilinirliği, müşteri memnuniyeti, ciddi ve örnek kurumsal kimliği, kalitesi ve güvenirliliğiyle de bir numaraya oturmuştur.

Toplumsal sorumluluk gereği vergi ödemenin kutsallığına inanan, vergisini tam ve zamanında ödemeyi ilke olarak benimseyen Sınav Eğitim Kurumları, bu tutumuyla eğitimin; ciddi, büyük ve güvenilir kurumların işi olduğunu kanıtlamıştır. Yatırımlarıyla yıllardır en çok vergi veren kurumları arasında ilk sıralarda yer alan Sınav Eğitim Kurumları, ödediği vergilerle ülke kalkınmasına katkıda bulunduğu için bugüne kadar sayısız “Vergi Onur Ödülü” ve “Teşekkür Belgesi”nin sahibi olmuştur. En son 18 Mayıs 2011 tarihinde Sayın Başbakanın katılımıyla Ankara Ticaret Odasında düzenlenen törende “Vergi Rekortmeni Ödülü” verilen Sınav Eğitim Kurumlarının gücü, güvenirliliği ve büyüklüğü bir kez daha tescillenmiştir.


KALİTE ÖDÜLLERİNE DE “SINAV” DAMGASI


Sınav Eğitim Kurumlarının, sektörünün en başarılısı olduğu Tüm Anadolu Çalışan ve Emekliler Birliği (TAÇED) tarafından da belgelendirilmiş, TAÇED’in 2011 “Altın Başarı ve Hizmet Kalite Ödülü” eğitim sektörünün “en başarılı kurumu” ilan edilen Sınav Eğitim Kurumlarına verilmiştir.

Bugüne kadar “Tüketici Kalite Ödülü”, “Tüketici Altın Marka Ödülü”, “Tüketici Altın Adam Ödülü” ve “Tüketici Dost Ödülü” gibi birçok ödülle ödüllendirilen Sınav Eğitim Kurumları, Tüketici Akademisinin üçüncüsü düzenlenen 2011 Uluslararası AB Kalite Ödülleri Zirvesinde “AB Kalite Ödülü”nün de sahibi olmuştur.

Sektörde öncü rol üstlenen Sınav Eğitim Kurumlarının kalitesi, World Consumer Academy (Tüketici Akademisi) tarafından “2011 Avrupa Kalite Ödülü” ile tescillenmiştir. Ürün ve hizmetleri birçok saygın kurum ve kuruluştan ödül alan Sınav Eğitim Kurumları, sektörde hizmet kalitesine en çok güvenilen marka olarak yine Tüketici Akademisi tarafından düzenlenen “25. Uluslararası Tüketici Zirvesi”nde, “2012 Tüketici Kalite Ödülü”ne de değer görülmüştür.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Genel BaşvuruTürkiye GeneliBaşvur
NoPozisyonlarLokasyon
1TEMİZLİK VE ÇAY SERVİS ELEMANIİstanbul Avrupa Yakası- Zeytinburnu
2Kayıt Kabul UzmanıTekirdağ- Çorlu
3YKS -DİL ÖĞRETMENİTekirdağ- Çorlu
4Kurum MüdürüTekirdağ- Çorlu
5ÇORLU SINAV KURSA FİZİK VE KİMYA ÖĞRETMENİTekirdağ- Çorlu
6BİYOLOJİ ÖĞRETMENİTekirdağ- Çorlu
7Fen Bilgisi ÖğretmeniTekirdağ- Çorlu
8İNGİLİZCE ÖĞRETMENİTekirdağ- Çorlu
9MATEMATİK VE GEOMETRİ ÖĞRETMENİTekirdağ- Çorlu
10ÇORLU SINAV KURS REHBER ÖĞRETMENİTekirdağ- Çorlu
11HALKLA İLİŞKİLER DANIŞMANITekirdağ- Çorlu
12ETLİK SINAV KURS – YARI ZAMANLI STAJYER FİZİK ETÜT ÖĞRETMENİAnkara
132022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Kimya ÖğretmeniMuğla- Bodrum, Muğla – Bodrum
14MARMARA EREĞLİSİ SINAV KURS BİYOLOJİ ÖĞRETMENİTekirdağ
15KİMYA ÖĞRETMENİİstanbul Avrupa Yakası – Esenyurt
16YILDIZ SINAV KOLEJİ & İSPANYOLCA ÖĞRETMENİAnkara- Çankaya
17ÇATALCA SINAV KURS MATEMATİK ÖĞRETMENİİstanbul Avrupa Yakası- Çatalca, İstanbul Avrupa Yakası- Çatalca, İstanbul Avrupa Yakası- Çatalca
18Matematik ÖğretmeniKocaeli- Gölcük
192022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Fizik ÖğretmeniMuğla- Bodrum, Muğla- Bodrum
202022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Biyoloji ÖğretmeniMuğla- Bodrum, Muğla- Bodrum
21ETLİK SINAV KURS – FİZİK ÖĞRETMENİAnkara
22Fizik ÖğretmeniTekirdağ- Çorlu
23ALMANCA ÖĞRETMENİ KUCUKCEKMECE /ATAKENT SINAV KURSİstanbul Avrupa Yakası- Küçükçekmece
24MARMARA EREĞLİSİ SINAV KURS FİZİK VE KİMYA ÖĞRETMENİTekirdağ
25BEŞİKTAŞ SINAV KURS MATEMATİK ETÜT ÖĞRETMENİİstanbul Avrupa Yakası- Beşiktaş, İstanbul Avrupa Yakası- Beşiktaş, İstanbul Avrupa Yakası
NoPozisyonlarLokasyon
1Üsküdar Sınav Koleji / FİZİK ÖĞRETMENİİstanbul Anadolu Yakası
2Üsküdar Sınav Koleji / KİMYA ÖĞRETMENİİstanbul Anadolu Yakası
3BORNOVA SINAV KOLEJİ / Bilişim Teknolojileri Öğretmeniİzmir
4Bayburt Sınav Koleji Fen ve Teknoloji ÖğretmeniBayburt
5Bayburt Sınav Koleji Müdür Yardımcısı İlanıBayburt
6İZMİR SINAV KOLEJİ – Sınıf Öğretmenleriİzmir
7BORNOVA SINAV KOLEJİ – Sınıf Öğretmenleriİzmir
8BORNOVA SINAV KOLEJİ – MATEMATİK ÖĞRETMENİİzmir
9İLKOKUL SINIF ÖĞRETMENLERİ & ELVANKENT SINAV KOLEJİAnkara- Etimesgut
10YILDIZ SINAV KOLEJİ & SINIF ÖĞRETMENİAnkara- Çankaya
11YILDIZ SINAV KOLEJİ & İNGİLİZCE ÖĞRETMENİAnkara- Çankaya
12ÜSKÜDAR SINAV KOLEJİ /Görsel Sanatlar Öğretmeniİstanbul Anadolu Yakası
13SÖKE SINAV KOLEJİ & SINIF ÖĞRETMENİAydın- Söke
14ÜSKÜDAR SINAV KOLEJİ/TÜRK DİLİ VE EDEBİYATIİstanbul Anadolu Yakası
15KEÇİÖREN SINAV KOLEJİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİAnkara
16MALTEPE SINAV KOLEJİ Soğanlık Kampüsü SINIF ÖĞRETMENİİstanbul Anadolu Yakası- Kartal
17YILDIZ SINAV KOLEJİ & İSPANYOLCA ÖĞRETMENİAnkara- Çankaya
18Matematik Öğretmeni – Bayrampaşa Sınav Kolejiİstanbul Avrupa Yakası- Bayrampaşa
19Üsküdar Sınav Koleji / Okul Öncesi Öğretmeniİstanbul Anadolu Yakası
20Üsküdar Sınav Koleji / SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİİstanbul Anadolu Yakası
21SÖKE SINAV KOLEJİ / SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİAydın- Söke
22MADENLER SINAV KOLEJİ ANAOKULU/ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİİstanbul Anadolu Yakası- Ümraniye
23Üsküdar Sınav Koleji / FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİİstanbul Anadolu Yakası
24Bayburt Sınav Koleji Matematik Öğretmeni İlanıBayburt
25ÇUKURAMBAR SINAV KOLEJİ İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİAnkara- Çankaya
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

5 yorum

  1. İletişim ve rehberlik hizmetlerinde görev alabilirim, üniversite öğrencisiyim. 20 yaşında, İstanbul doğumluyum. Aktif çalışmaya hali hazır, sevecen ve güler yüzlü biriyim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*