Sınav Kolleji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Sınav Eğitim Kurumları

1992’de Başladığımız eğitim ve öğretim işine yıllar içinde ülkemizin artan genç nüfusun taleplerini karşılayabilmek için sizler le birlikte biz de büyüdük.
50metre kare ve 5 kişi ile başladığımız yolculuk bizi bügün 500 bin metrekarelik kapalı alana ve 10 bini aşkın çalışana ulaştırdı.

Küçük bir adımla başlayan enerji, gün geldi ülkeyi saran bir sinerjiye dönüştü. O günün 50 metrekaresi bugün 500 bin metrekarelik kapalı alana, 5 personeli ise 10 bini aşkın çalışana ulaştı. Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ölçekli bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalara eşlik ettiği bu süreçte yayınları, dershaneleri, kursları, okulları ile Türkiye’nin en büyük eğitim zincirine dönüştü.

KOLEKTİF AKLIN ÜRÜNÜ


İlk kez Ankara’da faaliyet göstermeye başlayan Sınav Eğitim Kurumları, bugün ülke genelinde yaygın, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka haline gelmiştir.

Sınav Eğitim Kurumları, öylesine kurulmuş bir işletme değildir. Felsefesi, hedefleri, ismi, renkleri, sloganları, amblemi, reklamı, tanıtımı, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, danışılmış, sorulmuş; kısaca kolektif bir aklın ürünü olarak ortaya çıkmıştır.
 

“İLK”LERİN KURUMU


Sınav Eğitim Kurumları, sınavlara hazırlık yayınlarındaki öncülüğünü, dershanecilik alanına da taşıyarak bu alanda pek çok yeniliğe imza atmıştır. Soru ağırlıklı bol testli dergiler, kitap ekleri, dershaneciliği eksen alan dergicilik gibi birçok ilk Sınav Eğitim Kurumları ile başlamıştır. Hepsinden önemlisi, birbirinin karşıtı olarak sunulan “dergi ve dershane birlikteliği”nin temeli Sınav Eğitim Kurumları ile atılmıştır.

Okullaşma sürecini de başarıyla yürüten Sınav Eğitim Kurumları dershaneden dönüşen okulları ve kolejleri ile yurt genelinde yeni bir eğitim ağı oluşturmuştur. Ayrıca dershanecilikteki deneyim ve birikimini son dönemde açılan Sınav Kurs ve Sınav Etüt merkezlerine taşımaktadır.

Bugüne baktığımızda kolejleri, dershaneden dönüşen okulları, Sınav Kurs ve Etüt Eğitim Merkezleri ile 400’e yakın şubesi ve binlerce çalışanı bulunan Türkiye’nin yaygınlığı en yüksek, en büyük ve güvenilir eğitim kurumlarından biri olan Sınav Eğitim Kurumları, yayıncılıkta olduğu gibi kolej, okul, kurs ve etüt merkezlerinde de çıtayı hep yüksek tutmuştur.

Kaliteli ve kapsamlı yayınları, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, özveriyle ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan kurumlarıyla her yıl yüz binlerce gencimizi geleceğe hazırlamaktadır.

Sınav Eğitim Kurumları, abonelik sistemiyle de yüz binlerce kişiye ulaşmaktadır. ülke genelindeki dağıtım ağı ve yüzlerce bayisiyle dershane öğrencisi olmayan binlerce gencimizin sınavlara hazırlanmasına katkıda bulunmaktadır.

SEKTÖRDE ÖRNEK ALINAN MODEL

Sınav Eğitim Kurumları hep farklı olmuştur. Dershanecilik döneminde açıldığı birçok yerde dershaneciliğin standardı değişmiştir.

Kurum tabelaları, bina cepheleri, sınıf tasarımları, ders programları, işletme anlayışı sektörde model olarak alınmıştır.

Ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlerken hiçbir şekilde kavgaya ve çatışmaya girmemiş, asla yıkıcı bir rekabet anlayışı gütmemiş, başarısını, başkalarının başarısızlığıyla ölçmemiştir.

Yayınları ve eğitim kurumlarıyla ulusal marka haline gelen Sınav Eğitim Kurumları, Türkiye’ye seçkin kurumlar kazandırma çalışmalarına hız vermiş ve 30. yılında 30 yıllık eğitim deneyim ve birikimini aktarmak üzere okullaşma sürecini de başarıyla sürdürmektedir.
 

İDDİALI PROJE


İşte Sınav Koleji, yoğun bir çabanın ve emeğin ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Yurt içinde ve dışında köklü eğitim kurumları ziyaret edilmiş, fizikî yapıları ve eğitim sistemleri incelenmiş, yüzlerce eğitimciden de görüş alınmıştır. Sınav Kolejinin mimarî yapısı, eğitim sistemi, programları dâhil tüm konsepti, konunun uzmanları ve akademisyenlere danışılarak oluşturulmuştur.

Sınav Koleji, Ankara’nın en prestijli bölgelerinden birinde yaklaşık 40 bin metrekarelik büyük bir eğitim kompleksi olarak tasarlanmış; bütün mekânların ferah ve geniş olmasına dikkat edilmiştir. Sınıflar, kapılar, pencereler, tahtalar, koridorlar, salonlar, bahçe ve etkinlik alanları mevzuatın gerektirdiği ölçülerin neredeyse iki katı büyüklüğünde yapılmıştır. Sınav Kolejinin inşasında birinci sınıf malzemeler kullanılmış ve tüm bina yüksek teknolojiyle donatılmıştır. Böyle bir mekânda, böyle bir ortamda eğitime büyük bir avantajla başlayan öğrenciler kuşkusuz geniş bir ufka ve gelecek tasarımına sahip olacak, büyük başarılara imza atacaklardır. Sınav Koleji, anaokulundan itibaren geleceğin özgüveni yüksek, ufku geniş, vizyon sahibi “dünya vatandaşı” seçkin bireylerini yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


EĞİTİM; CİDDİ, BÜYÜK VE GÜVENİLİR KURUMLARIN İŞİDİR


Sınav Eğitim Kurumları; sadece sınavlara hazırlık alanında kazandığı başarı ve kalitesiyle değil ülke genelinde dershanecilik alanında gösterdiği profesyonel eğitim ve hizmet anlayışı, yaygınlık ve bilinirliği, müşteri memnuniyeti, ciddi ve örnek kurumsal kimliği, kalitesi ve güvenirliliğiyle de bir numaraya oturmuştur.

Toplumsal sorumluluk gereği vergi ödemenin kutsallığına inanan, vergisini tam ve zamanında ödemeyi ilke olarak benimseyen Sınav Eğitim Kurumları, bu tutumuyla eğitimin; ciddi, büyük ve güvenilir kurumların işi olduğunu kanıtlamıştır. Yatırımlarıyla yıllardır en çok vergi veren kurumları arasında ilk sıralarda yer alan Sınav Eğitim Kurumları, ödediği vergilerle ülke kalkınmasına katkıda bulunduğu için bugüne kadar sayısız “Vergi Onur Ödülü” ve “Teşekkür Belgesi”nin sahibi olmuştur. En son 18 Mayıs 2011 tarihinde Sayın Başbakanın katılımıyla Ankara Ticaret Odasında düzenlenen törende “Vergi Rekortmeni Ödülü” verilen Sınav Eğitim Kurumlarının gücü, güvenirliliği ve büyüklüğü bir kez daha tescillenmiştir.


KALİTE ÖDÜLLERİNE DE “SINAV” DAMGASI


Sınav Eğitim Kurumlarının, sektörünün en başarılısı olduğu Tüm Anadolu Çalışan ve Emekliler Birliği (TAÇED) tarafından da belgelendirilmiş, TAÇED’in 2011 “Altın Başarı ve Hizmet Kalite Ödülü” eğitim sektörünün “en başarılı kurumu” ilan edilen Sınav Eğitim Kurumlarına verilmiştir.

Bugüne kadar “Tüketici Kalite Ödülü”, “Tüketici Altın Marka Ödülü”, “Tüketici Altın Adam Ödülü” ve “Tüketici Dost Ödülü” gibi birçok ödülle ödüllendirilen Sınav Eğitim Kurumları, Tüketici Akademisinin üçüncüsü düzenlenen 2011 Uluslararası AB Kalite Ödülleri Zirvesinde “AB Kalite Ödülü”nün de sahibi olmuştur.

Sektörde öncü rol üstlenen Sınav Eğitim Kurumlarının kalitesi, World Consumer Academy (Tüketici Akademisi) tarafından “2011 Avrupa Kalite Ödülü” ile tescillenmiştir. Ürün ve hizmetleri birçok saygın kurum ve kuruluştan ödül alan Sınav Eğitim Kurumları, sektörde hizmet kalitesine en çok güvenilen marka olarak yine Tüketici Akademisi tarafından düzenlenen “25. Uluslararası Tüketici Zirvesi”nde, “2012 Tüketici Kalite Ödülü”ne de değer görülmüştür.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Genel BaşvuruTürkiye GeneliBaşvur
NoPozisyonlarLokasyon
1KİMYA ÖĞRETMENİİstanbul Avrupa Yakası – Esenyurt
2GEOMETRİ ÖĞRETMENİ-BEŞİKTAŞ SINAV ANADOLU LİSESİİstanbul Avrupa Yakası – Şişli
3Muhasebe UzmanıBalıkesir
4Müzik ÖğretmeniBalıkesir
5ÜSKÜDAR SINAV KOLEJİ/Buz Pateni Eğitmeniİstanbul Anadolu Yakası – Üsküdar
6ÇORLU SINAV KURS KİMYA ÖĞRETMENİTekirdağ – Çorlu
7Buz Pateni Eğitmeniİstanbul Anadolu Yakası – Üsküdar
8İZMİR SINAV OKULLARI-Grafik Tasarım Uzmanıİzmir – Çiğli
9Kimya Öğretmeniİstanbul Avrupa Yakası – Silivri
10Kimya ÖğretmeniBalıkesir
11Fizik ÖğretmeniKocaeli – Karamürsel, Kocaeli – Karamürsel
12ARNAVUTKÖY SINAV KURS-Kimya Öğretmeniİstanbul Avrupa Yakası – Arnavutköy
13ÇATALCA SINAV KURS KİMYA ÖĞRETMENİİstanbul Avrupa Yakası – Çatalca
14ÇATALCA SINAV KURS MATEMATİK ÖĞRETMENİİstanbul Avrupa Yakası – Çatalca, İstanbul Avrupa Yakası – Çatalca, İstanbul Avrupa Yakası – Çatalca
15GEOMETRİ ÖĞRETMENİİstanbul Avrupa Yakası – Esenyurt
16KİMYA ÖĞRETMENİ / Mersin Sınav KursMersin(İçel)
17KİMYA ÖĞRETMENİİstanbul Avrupa Yakası – Sultangazi
18Çekmeköy Sınav Koleji / Ders Ücretli İspanyolca Öğretmeniİstanbul Anadolu Yakası – Çekmeköy
192022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Kimya ÖğretmeniMuğla – Bodrum, Muğla – Bodrum
20Fizik ÖğretmeniBalıkesir
21GEOMETRİ ÖĞRETMENİİstanbul Avrupa Yakası – Sultangazi
22Mersin Sınav Kurs- Fizik ÖğretmeniMersin(İçel)
23Bağcılar Sınav Kurs | Kimya Öğretmeniİstanbul Avrupa Yakası – Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası
24Matematik Öğretmeni/ ÇEKMEKÖY SINAV KURSİstanbul Anadolu Yakası – Çekmeköy
25FİZİK ÖĞRETMENİİstanbul Avrupa Yakası – Sultangazi
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

5 yorum

  1. İletişim ve rehberlik hizmetlerinde görev alabilirim, üniversite öğrencisiyim. 20 yaşında, İstanbul doğumluyum. Aktif çalışmaya hali hazır, sevecen ve güler yüzlü biriyim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*