Siirt Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

siirt-belediyesi

Siirt Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Siirt Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Siirt Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Siirt Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Siirt Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Siirt Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Siirt Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Siirt’in ilçeleri

Siirt | Aydınlar | Baykan | Eruh | Kurtalan | Pervari | Şirvan

Siirt Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.siirt.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

1 yorum

  1. 1974 siirt eruh doğumluyum Siirtte ikamet etmekteyím. Dokuz yıldír park elektrik maden işletmesinde çalíşmaktayím.Yúksekokul motor bölúmú mezunuyum uygun görúrsenîz sizinle çalíşmak istiyorum.05079219074

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*