Semerkand İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

semerkand

Semerkand İş Başvuru Formu

Semerkand İş Başvurusu yaparak Semerkand’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Semerkand iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1997 yılında limited şirketi olarak kurulan Semerkand, kısa zamanda bünyesine kattığı diğer şirketlerle girdiği sektörlerde büyüyerek şirketler grubu hâline gelmiştir.

İlk olarak Semerkand Dergisi’nin yayın hayatına başlamasıyla yayıncılık sektörüne adım atan Semerkand Şirketler Grubu, sonraki yıllarda Mostar ve Semerkand Aile dergilerinin okuyucu karşısına çıkmasıyla sektörde kısa sürede kendine güçlü bir yer edinmiştir.

Semerkand Şirketler Grubu bünyesine bağlı olan dokuz yayınevi markası altında dinî-tasavvufi, kültürel, edebî, tarihî ve çocuk edebiyatı türlerinde 500’den fazla yayımlanan seçkin eser okurların beğenisini kazanmış; Semerkand Takvimi milyonlarca ailenin evlerindeki yerini almıştır.

2003 yılında dinleyenlerin huzuruna çıkan Radyo 15, 2012 yılında Semerkand Radyo adını almış, kazandığı ödüllerle radyoculukta kendinden söz ettirmiştir. Semerkand Şirketler Grubu, radyoculukta yakaladığı başarısının ardından, Semerkand TV markasıyla da televizyonculuk sahasına adımını atmıştır. Semerkand TV, kendine özgü yayın anlayışı, bu alana getirdiği çizgi, koruduğu değerleri ve geniş program yelpazesiyle izleyenlerin beğenisini toplamaktadır.

Türkiye ve Dünya’nın pek çok yerinde 200’e yakın noktada yer alan Semerkand İletişim Merkezleri, Grubun toplumla doğrudan temas kurmasına imkân sağlamaktadır.

Yayıncılık, dağıtım, pazarlama, ajans, reklam, telekomünikasyon, bilişim gibi geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Semerkand Şirketler Grubu, bulunduğu sektörlerdeki yerini ve başarılarını her geçen gün genişletmektedir.

İşe Alım

Semerkand Şirketler Grubu’nun bir parçası olmaktan mutluluk duyacak, başarma arzusu yüksek, içinde bulunduğu çevreye ve topluma karşı duyarlı kişilerin organizasyonu geliştireceğine; yenilikçi, verimli ve kaliteli çalışmayı esas alan, dürüst ve yüksek performanslı bireylerden oluşan bir organizasyonun başarıyı da beraberinde getirdiğine inanıyoruz.

İşe alım sürecindeki amacımız, inandığımız değerlere ve ilgili iş dalı için belirlenen özel kriterlere uygun kişileri seçmek ve kendilerine uygun pozisyonlar oluşturmaktır.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

10 yorum

 1. Tolga Çınar kız Teknik ve Meslek Lisesi Bilişim Teknoloji Temelleri Bölümü Web tasarım alanı 11.sınıf Öğrencisiyim.Grafik Animasyon. veri tabanı, web tasarımda çok iyiyim bu tür alanlarla ilgili her işi yapabilirim. Adobe web Premium programlarını,Office programlarını,Microsoft Visual studio programlarını çok iyi biliyor ve kullanıyorum. Kendimi bu açıdan daha çok geliştirrbileceğim işlerde çalışmak isterim.İlginiz için teşekkür ederim.

 2. radyo ve tel. okuyorum.Aynı zamanda yazarlık yapıyorum.Spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldım.Bu sektörü seviyorum.Bu sektörde çalışmak istiyorum.Malum bir bayan olarak, özellikle bu sektörde tarzınızdan ödün vermeden çalışmak zor.Beni giyim kuşamımdan çok yaptığım işe ve becerelerime göre değerlendirilmek isterim.Bunuda Semerkant tv gibi ciddi bir kurumun yapacağını düşünüyorum.Bu konuda kendime güveniyorum.Ve çalışmak istiyorum.

 3. esselamün aleyküm ve rahahmetullah ve berekatuhu okumam yazmam güzel deyıldır kurbanım elamana ihtiyacınız varsa numaram 0545 854 97 34 vakıfta külyede v.b hızmet etmek istıyorum İNŞAALLAH

 4. ESSELAMUN ALEYKUM KURBAN…

  SU TESİSATI İŞİYLE RIZKIMIZIN PEŞİNDEYİZ..ŞU AN İŞ ARAMAKTAYIM ..PEK ZANNETMİYORUM BANA EKSİ YA DA ARTI BİR ŞEKİLDE CEVAP VERİLECEĞİNİ AMA MADEM Kİ RÜYAMIZDA HAZRETİ ALİ k.a.v EFENDİMİZ ORAYA GİT DİYE BUYURDU BİZE..EMİR DEMİRİ KESER O HALDE…BİZİM DE MÜRACAAT ETMEMİZ HAKTIR VE BOYNUMUZUN BORCUDUR VESSELAM..

  SELAM VE DUA İLE..

 5. Selamunaleykum kurbanlar.. dukkanlarim vardı.. kapatmak zorunda kaldık.. usta şarküteriyim.. lüks bir yerde çalışıyorum fakat çok gafletli bir yer.. semerkand tv de çalışmak istiyorum.. evime de yakın.. günlük konuşmada iyi derecede ingilizcem var test edebilirsiniz..outocad de kullandim.. acil işe ihtiyacım var.. osmankotan9@gmail.com

 6. Selamaleyküm semerkand ailesi.ben hatay iskenderundan yazıyorum. Hizmet veren bütün hocaları özellikle HAKKI mercan hocanın sohbetinden güzel feyzler alıyoruz ELHAMDÜLİLLAH.malum virüs nedeniyle çalıştığım işyerimiz kapalı.NASUH tövbe edip ZİKRULLAH sohbetlerinde yeralmak istiyorum.garsonluk yapıyorum, elinizden öper 3 çocuğum var.İNŞALLAH benim bu fani dünya sıkıntımda yardımcı olursanız ALLAHU TEALA (C.C)o dehşetli günde sizinde sıkıntınızı gidersin.türkiyenin her yerine hicret edebilirim.şimdiden teşekkürler.EsSelemu aleyküm ve rahmetullahi ve bereketuhu.tel.05314534974

 7. Merhaba semerkand bünyesinde çalışmak istiyorum.İmanınızı yaşayabileceğimiz dine islama yakın kurumlarda iş arıyorum.başvuru sayfasını açamadım.bana uygun bir pozisyon olursa çok memnun olurum. lisans mezunuyum. ofis iş takibi muhasebe evrak personeli vb. pozisyonda çalışablirim. excel word vb. iyi biliyorum.İNŞALLAH BU GÜZEL CAMİADA BENDE VAROLURUM.ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN. TEL : 0 535 464 08 82

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*