Selçuk İplik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

selçuk-iplik

Selçuk İplik İş Başvuru Formu

Selçuk İplik İş Başvurusu yaparak Selçuk İplik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Selçuk İplik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1989 yilinda Gaziantep’te temelleri atilan Kara Holding, gunumuze kadar gelen yolculugunda sanayilesmeyi hedefleyerek Turkiye’nin en buyuk ve en basarili sirketleri arasinda yerini almistir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Kara Holding, yakaladığı başarıyı daha ileriye tasimak icin adım adım ilerlemektedir. 2000’li yıllarda, Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı başaran Kara Holding’in faliyetleri tekstilden plastige, hijyenden enerjiye, pazarlamadan egitime kadar genis  bir alana yayilmaktadir.

Misyonumuz,
Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz,
Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, Teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.

Başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

8 yorum

  1. selçuk 1 de 8 yıl çalıştım bütün makinaları üretim ve kaliteli olarak çalıştırabilirim özgeçmişim araştırılsın doğruluğu ortaya çıkacaktır işletme durunca ayrılmak zorunda kaldım arzu ederseniz tekrar çalışmak isterim mehmet ortas 05426821714

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*