Şekerbank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ŞEKERBANK ÇALIŞMA ŞARTLARI VE STAJ İMKÂNLARI

Şekerbank’ta çalışmak isteyen banka memurları, temizlik personelleri, çaycılar, güvenlik personelleri veya gişe memurları için müjde! İş alımı için sürekli olarak açık iş ilanı duyuran dev banka için aşağıda çalışma koşulları ve staj imkânlarından bahsettik.

Şekerbank Hakkında

Şekerbank, tarımı ve çiftçiyi desteklemek amacıyla Eskişehir’de kurulmuş ve 1956 yılında Ankara’ya daha sonra ise 2004 yılında İstanbul’a taşınmıştır. Şekerbank ismini Ankara’da alan bankanın ilk ismi Pancar Kooperatifleri Bankası’dır

 Şekerbank Çalışma Saatleri

Şekerbank pandemide kısıtlı çalışma saatleri ile hizmet verse de son olarak yaptığı açıklamada 12 Ocak 2021 Salı gününden itibaren hafta içi her gün 09.00-12.30 ile 13.30-17.00 saatleri arasında hizmet vereceğini duyurdu.

Şekerbank Çalışma Ortamı

Yemek kartı uygulaması ve özel sağlık sigortası ile çalışma koşullarını personel için özenli tutmaya çalışan banka, çalışma ortamında mutlu personeller için çaba vermektedir. Ferah ve sakin tasarıma sahip binalarda hizmet veren banka güvenlik personeli ve temizlik personeli de sağlamaktadır.

Şekerbank Kariyer Fırsatları

Şekerbank, yönetici pozisyonları dışındaki kadrolarında gereken iş alım süreçlerini eşit ölçüde fırsat tanıyarak sağlamaktadır. Kariyer havuzundan objektif bir şekilde değerlendirme yapan banka, iç yönetimde de terfi imkânı sunmaktadır.

 Şekerbank Kariyer

Şekerbank’ta kariyer fırsatları için birçok olanak vardır. Kariyer fırsatlarını takip edebildiğiniz bankada şu pozisyonlar mevcuttur:

 • Gişe Görevlisi
 • Satış Danışmanı
 • Müşteri Temsilcisi
 • Servis Yetkilisi Uzmanı
 • Banka Müfettişi
 • Banka Müfettiş Yardımcısı
 • Çaycı/Temizlik Personeli
 • Güvenlik Personeli

Şekerbank Staj İmkânları

Öğrenciler için en az işçi alımı kadar stajyer alımına da ihtiyaç duyan firma, üniversitenin bankacılık ile ilgili bölümlerinden 2. ,3. ve 4. Sınıf öğrencilerini stajyer olarak çalıştırmaktadır. Ayrıca “Ziraat Mühendisi” bölümü okuyan öğrencilere de staj imkânı sunmaktadır.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

Banka belirli dönemlerde staj başvurusu almakta ve bunu da kendi kurumsal web sitesinde insan kaynakları bölümü üzerinden sağlamaktadır. İş başvurusu için çeşitli kariyer siteleri üzerinden ve yine kendi kurumsal web sitesi üzerinden değerlendirme yapmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Bütçe ve Raporlama Kıdemli Uzmanıİstanbul (Avr.)
2Antalya-Ticari/Kobi Bankacılığı Müşteri TemsilcisiAntalya
3Konya-Ticari/Kobi Bankacılığı Müşteri TemsilcisiKonya
4Kontrat ve Hizmet Yönetimi Uzman Yardımcısıİstanbul (Avr.)
5Ankara-Ticari/Kobi Bankacılığı Müşteri TemsilcisiAnkara
6Personel Özlük İşleri Uzmanıİstanbul (Avr.)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

10 yorum

 1. Mrb ben Çorum merkezde ikamet etmekteyim ve 1, 5 yildir corum seker fabrikasinda özel guvenlik olarak calismaktayim. 31 yasindayim 75kg 1.73 boyundayim. Bankanizda guvenlik gorevlisi pozisyonunda calismak istiyorum. Saygilarimla

 2. Ordu Üniversitesi Yerel Yönetimler Programından 2014 yılında mezun oldum. Ordu’da yaşıyorum. Bankanızda uygun bir pozisyonda çalışmayı talep ediyorum.İlginize teşekkür ederim.
  0535 032 2827

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*