Seçkin Onur İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

seçkin-onur

Seçkin Onur İş Başvuru Formu

Seçkin Onur İş Başvurusu yaparak Seçkin Onur’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Seçkin Onur iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

SEÇKİN ONUR A.Ş., Bizden markası ile gıda ürünleri üretimi dışında,  PEM markası ile sıvı el sabunu, kağıt havlu, peçete, tuvalet kağıdı,CLIO markası ile bulaşık detarjanı ve cam yüzey temizleyici ve CLEAN HOUSE Markası ile de çöp torbası, streç film, alüminyum folyo ve bulaşık süngerleri  üretimini gerçekleştirmektedir.

Müşterilerine istedikleri ürünü, istedikleri yerde, istenilen zamanda ve istenilen şekilde sunarak beklenenden daha fazlasını karşılayabilme misyonu ile faaliyetlerini sürdüren SEÇKİN ONUR A.Ş.’nin,  kendi markaları ile üretim, satış ve dağıtım faaliyetlerinin yanında ayrıca, dünya devi markaları (Ariel, Alo, Ace, İpana, Oral-B, Orkid, Ultra Prima, Gilette, Duracell Braun, Pantene, Blendax, Rejoice, Head&Shoulders, Wella, Max Factor, Olay vb.) bünyesinde barındıran Procter&Gamble firmasının Türkiye’deki operasyonlarında 6 distribütöründen biri olup, Güney Marmara ve İç Ege Coğrafyasında P&G ürünlerinin satış, dağıtım ve tüm saha pazarlama çalışmalarını üstlenmektedir. P&G markasıyla satış ve dağıtım yaptığımız iller; Bursa, Yalova, İzmit, Sakarya, Eskişehir, Bilecik, Kütahya, Afyon, Uşak, Balıkesir ve Çanakkale’dir.

Çalışma Arkadaşlarımızı Nasıl Seçiyoruz?

Seçkin Onur’da yeni mezun adaylara, deneyimli profesyonellere iş imkanı, öğrencilere staj imkanı sağlanmaktadır.

İnsan kaynakları olarak her yıl yeni mezun adaylara ulaşabilmek için, üniversite ziyaretleri gerçekleştirilmektedir. Şirketimizi, değerlerimizi anlatıp, genç ve yetenekli adayların şirketimizin bir ferdi olmaları için başvuru yapmalarını desteklemekteyiz.

Yıl içinde her türlü personel ihtiyacımızı “www.kariyer.net” adresinde çıktığımız ilanlar ile yayınlamaktayız. İlanlara yapılan başvurular arasından aranan niteliklere uygun adayları belirleyip, hem onları tanımak, hem de şirketimizi adaylara tanıtmak amacıyla görüşmeye çağırıyoruz. İşe alım sürecinde pozisyonun niteliklerine ve kurum kültürümüze uygun adayı aşağıdaki değerlendirme araçlarının tümü ya da birkaçını uygulayarak seçmekteyiz.

  • Yetkinlik bazlı mülakatlar,
  • Testler (sayısal/sözel genel yetenek),
  • Kişilik envanterleri.

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylara şirketimizin bir ferdi olması için iş teklifi yaparız.

İş başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*