Seçil Plastik Kauçuk İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

SEÇİL KAUÇUK SAN. VE TİC. A.Ş;

1983 yılında çıktığımız mükemmelliğe yolculuğumuzda, kaliteye, başarıya ve yeniliğe verdiğimiz önem ile Türkiye ve Belarus`ta kurulu bulunan üretim tesislerimizle birçok ülkeye, Beyaz Eşya, Otomotiv, Yapı ve Altyapı sektörleri başta olmak üzere ürün ve hizmet üreten, satan küresel bir markayız.

Türkiye ve birçok ülkeye sektörel kauçuk ürünler sunan Seçil, kalitesini ulusal ve uluslararası geçerlilikte kalite belgeleriyle kanıtlamıştır ve dünya çapında akredite olan kalite kuruluşlarıyla iş birliğini sürdürmektedir. Sadece geniş üretim kapasitesiyle değil, pazarlama alanında “doğru yer, doğru fiyat, doğru miktar, doğru zaman” ilkeleri üzerine kurduğu lojistik yapılanmasının gücüyle de dünya pazarlarına ulaşan Seçil Kauçuk’ un, Almanya başta olmak üzere, birçok şube ve distribütörlük leri bulunmakta ve 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Yaklaşık 30 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 70.000 metrekare alan üzerinde faaliyet gösteren Seçil Kauçuk, tasarım ve modellemeden paketlemeye kadar gerekli tüm üretim proseslerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Şok tünelli mikrodalga, tuz banyosu, EPDM, TPV ve silikon hatlarında, farklı kapasitelerdeki ekstrüderler kullanarak, başta co-ekstrüzyon olmak üzere değişik özelliklerde profiller üreten Seçil, pres ve enjeksiyon presleriyle de sektörel kauçuk parçalar sunmakta ve ekstrüzyon ürünlerin de enjeksiyon işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Sektörün en gelişmiş Ar-Ge laboratuvarlarından birine sahip olan Seçil Kauçuk Ar-Ge’si 2017 yılında Ar-Ge Merkezi olmuştur. Seçil Kauçuk, gerek karışım tesislerinde hazırladığı değişik formülasyon daki hamurlar ve gerekse son ürün bazında, sektörlerin ihtiyaç duyduğu kalite kontrol analizlerini de kendi bünyesinde barındırdığı gelişmiş teknolojik cihazlara sahip Ar-Ge laboratuvarında gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda gelişime ve gelişmeye odaklanarak kalite yolculuğuna devam etmektedir.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Elektrik Bakım ElemanıMersi TarsusBaşvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

5 yorum

  1. Ben İnşaat teknikeriyim tarsusta ikamet ediyorum 5 yıldan fazladır inşaat sektorunde çalışıyorum bunun 3 yılı yurt dısında gectı (GAMA HOLDİN’LE çalıştım).
    AUTOCAD orta derecede biliyorum.
    tel:05356781214

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*