Seçil Plastik Kauçuk İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

seçil-kauçuk

Seçil Plastik Kauçuk İş Başvuru Formu

Seçil Kauçuk İş Başvurusu yaparak Seçil Kauçuk’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Seçil Kauçuk iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                       Şehir
Teknik Ressam              Mersin
Laboratuvar Analisti     Mersin
Sales Representative    Adana, Mersin

SEÇİL KAUÇUK, 1983 yılında, güneş enerjisi bağlantı elemanları yan sanayi, pazarlama ve imalat şirketi olarak kuruldu. 1987’de üretim alanına bir yenisini daha ekleyerek, plastik pencere doğrama fitilleri üretimine başlayan SEÇİL KAUÇUK, kuruluşundan bu yana sağlıklı ve hızlı bir büyüme kaydetti.

Bugün geldiği noktada SEÇİL KAUÇUK, Mersin Limanı’na 28 km. uzaklıkta bulunan 12.000 m²’si kapalı 20.000 m² alan üzerinde faaliyetini sürdüren, kauçuk endüstrisinde entegre bir tesis konumuna ulaştı.

Yeterli teknik kadro ve teknolojiye uygun ekipmanlar sayesinde, gıda sektöründen endüstriyel alanlara varıncaya kadar birçok sektöre üretim yapan ve başta EPDM olmak üzere NBR, NR, SBR, CR, Silikon, Viton ve Butil gibi kauçuk türlerini de çalışan Seçil Kauçuk’un üretim grupları şu 3 ana başlık altında toplanabilir:

1. PVC-Alüminyum Grubu: Kapı ve pencere sistemlerinin ses, ısı ve toz izolasyonlarında kullanılan ve sayısı binlerle ifade edilen çeşitlilikteki EPDM fitiller.

2. Endüstri Grubu: Ahşap doğrama fitilleri, süngerli fitil, merdiven lastiği, dilatasyon contaları, prefabrik yapı fitilleri… Çamaşır ve bulaşık makineleri ile elektrikli süpürge, buzdolabı vb. beyaz eşyalarda kullanılan sızdırmazlık fitilleri, pompa bağlantı contaları ve bunlara bağlı hortum grupları.

3. Fitings Grubu: Büyük oranda güneş enerjisi bağlantı elemanları olmak üzere, lastik T, manşon, dirsek, körtapa vb. elemanlar.

İş başvuru formu için tıklayın.

4 yorum

  1. Ben İnşaat teknikeriyim tarsusta ikamet ediyorum 5 yıldan fazladır inşaat sektorunde çalışıyorum bunun 3 yılı yurt dısında gectı (GAMA HOLDİN’LE çalıştım).
    AUTOCAD orta derecede biliyorum.
    tel:05356781214

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*