Sdt İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

sdt

Sdt İş Başvuru Formu

Sdt İş Başvurusu yaparak Sdt’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sdt iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

SDT, savunma sektöründe kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik olarak milli ve özgün teknolojik ve mühendislik çözümleri sağlamaya odaklanmış % 100 milli bir şirkettir.

SDT aşağıdaki çalışma alanlarında henüz ülke içinde yeterli teknolojik kazanım seviyesine ulaşılamamış konular öncelikli olmak üzere, teknoloji, sistem, yazılım ve kabiliyetler geliştirmeyi amaçlamış olup bu yönde çalışmalarını yürütmektedir :

·   Algılayıcı Sistemler (Radar, Sonar) Sinyal İşleme

·   Uzaktan Algılama ve Görüntü İşleme

·   Otomatik Hedef Tespit, Takip Tanıma Teknolojileri

·   Simülasyon ve Eğitim  Sistemleri

·   Hava Platformları Görev Yönetimi ve Veri Kayıt

·   Uydu Görev Yönetimi ve Veri Kayıt

SDT A.Ş. ISO 9001:2000  kalite belgesine ve NATO/MİLLİ Tesis Guvenlik Belgesine sahiptir. Halen Bilkent Cyberpark Teknoloji geliştirme bölgesindeki merkezinde  ve Gaziosmanpaşa’daki şubesinde faaliyetlerini yürütmekte olup çok yakın zamanda   ODTÜ Teknokent’de de faaliyet göstermeye başlayacaktır.

Bu nedenle SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş. yukardaki alanlarda birikim seviyesine göre yetiştirilebilecek veya çekirdek ekipler içerisinde görev alacak veya bu ekiplere liderlik edecek hedefleriolan takım arkadaşları ile kadrosunu genişletmek arzusundadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*