Scania İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

scania

Scania İş Başvuru Formu

Scania İş Başvurusu yaparak Scania’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Scania iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Scania’nın vizyonu, müşterileri, çalışanları, hissedarları ve diğer ortakları için uzun süreli değer yaratarak endüstrisinde öncü bir şirket olmaktır.

Bugün Scania, ağır kamyonlar, şehir içi ve şehirler arası otobüsler ve deniz motorlarında önde gelen bir üreticidir. Ek olarak şirket, geniş bir yelpazede servisle ilgili ürünler ve finansman servisleri sunar.

Scania, 100’ün üzerinde ülkede faaliyet gösterir ve 35.000’in üstünde çalışanı vardır. Bunların 2.400’ü esas olarak İsveç’te, şirketin üretim birimlerine yakın bir yerde araştırma ve geliştirmede çalışır. Scania’nın kurumsal satın alma departmanı, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri ve Çin’deki yerel tedarik ofisleri ile desteklenir. Üretim Avrupa ve Latin Amerika’da gerçekleşir. Ayrıca Scania’nın bağımsız satış ve servis organizasyonunda yaklaşık 20.000 kişi çalışır.

İnsan Kaynakları

Doğuş Otomotiv, gücünü en değerli varlığı olan insan kaynağından almaktadır. Bu bağlamda, tüm kurum kültür ve stratejilerimizin hareket noktasını, insan odaklı yönetim ve bu yaklaşımla yapılandırılmış İnsan Kaynakları Politikaları oluşturmaktadır. 

Başvurmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*