Saray Halı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

saray-halı

Saray Halı İş Başvuru Formu

Saray Halı İş Başvurusu yaparak Saray Halı’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Saray Halı iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin lider makine halısı üreticisi Saray Halı’nın temeli 1972 yılında atılmıştır. Saray Halı; gerçekleştirdiği başarılı ve büyük atılımlar sonucunda üretim kapasitesi, ürün çeşitliliği, ihracatı ve teknolojik üstünlükleriyle bugün makine halısı sektörünün en güçlü ve lider kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır.

Makine halısı ve turizm alanındaki çalışmalarıyla büyümesini sürdüren Saray Halı 1998 yılında Türkiye’nin en büyük entegre tarım ve hayvancılık işletmelerini de bünyesine katmıştır.

İş Başvuru Formu

Personel ihtiyacının şirket içi ve dışından karşılanmasında ilkelerimiz, objektif olarak amaca en uygun ölçümlemeyi yapabilmek , başvurulara eşit fırsat tanıyarak adayları yansız olarak belirleyebilmektir.

Saray Halı A.Ş. Yeni çalışanlara ihtiyaç duyduğunda veri bankasında bulunan adayları değerlendirir. Daha önce yapılan başvurular arasındaki adaylara ulaşılarak , belirlenen görev tanımına uygun mülakat yapılır.Mülakat grubu İnsan kaynakları müdürlüğünden ve çalışılacak birim müdürlüğünden oluşur. Bu mülakat sürecinin tamamlanmasında adayların göreve uygunluğu tespit edilmiş olur. Size enkısa zamanda ulaşabilmemiz için lütfen ekte bulunan formu tam olarak doldurunuz.

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. Merhabalar ben Eda AÇIKGÖZ ticaret meslek lisesi muhasebe ve finansman bölümünden mezun oldum. Stajerimi MERCEDES BENZ TÜRK AŞ’de Muhasebe departmanında yaptım. iletişim konusunda bir miktar bilgi sahibiyim ve şirketinizde bunu daha da ilerletmek istiyorum. İkna kabiliyetim ve diksiyonum üst düzeyde. Bununla beraber sıcakkanlı ve grup çalışmasına uyum sağlayabilen aldığı sorumluluğu başarı ile yerine getirebilen biriyim.

    REFERANS
    Mercedes Benz Türk A.Ş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*