Sarar İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Sarar Hakkında Bilgi:

 Sarar, Türk hazır giyim sektörünün lider firması olarak 1944 yılında Eskişehir – Türkiye’de ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Abdurrahman Sarar tarafından 14 metrekarelik bir terzi dükkanında kurulan şirketimiz, bugün Sarev Ev Tekstili ile birlikte Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 120.000 metrekare alan üzerine kurulu üç modern fabrika ile tekstil ve hazır giyim sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Eskişehir-Kütahya karayolu üzerinde 180.000 m2 alan üzerine kurulan Gömlek Fabrikası ve İstanbul Bomonti’de Sarar Kadın Hazır Giyim üretim bölümü bulunmaktadır.

Beş büyük üretim fabrikası ile yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığı ile dünya markaları ile rekabet eden Sarar, hazır giyim sektöründe 3000’in üzerinde istihdam sağlamakta olup, yurt dışında 58 mağazası ve Sarar konseptiyle yurt içinde 160’tan fazla mağazası ile hizmet vermektedir. Türkiye’de 75 il.

Sarar Woman, Röportaj Sarar, CCS, Sarar Eşarp, Sarev ve Sartoria Sarar markalarıyla Türkiye’de 160’tan fazla perakende mağazası ve 800’den fazla satış noktasına sahiptir. Şirketimiz başta Avrupa ve Amerika olmak üzere yurtdışında onlarca mağaza ile hizmet vermektedir.

Sarar, Avrupa, ABD, Rusya, Mısır, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Körfez Ülkelerinde konsept mağazaları ve satış noktaları ile geniş bir satış ağına sahiptir.

3 Ocak 2000 tarihinde, Almanya’nın Düsseldorf kentinde bulunan Sarar Europe Company, AB üyesi ülkelerde markalaşma, pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Avrupa’da toptan ve perakende operasyonları bu şirkete bağlı olarak yürütülmektedir. 2002-2015 yılları arasında Avrupa’da 7’si Almanya, 1’i Avusturya, 1’i İspanya, 1’i Belçika, 2’si İsviçre, 2’si Çek Cumhuriyeti ve 1’i Macaristan’da olmak üzere Sarar konseptli 15 perakende satış mağazası ticari faaliyete başlamıştır. .

Aynı amaçla, 19 Eylül 2001 tarihinde operasyonları organize etmek ve yönetmek amacıyla ABD’nin New Jersey kentinde Sarar USA Inc. kuruldu. 2002-2015 yılları arasında ABD ve Kanada’nın çeşitli eyaletlerinde Sarar konseptli 19 perakende satış mağazası hizmete açıldı.

Sarar, 2001-2016 yılları arasında Hyundai otomobil ve hafif ticari araçların yetkili satıcısı ve yedek parça servis istasyonu olarak bayilik faaliyetlerine devam etmiştir.

Sarar, 1997 yılından bu yana Toyota otomobil ve hafif ticari araçların yetkili satıcısı ve yedek parça servis istasyonu olarak otomotiv sektöründe, Ağustos 2016 tarihinden itibaren de Renault ve Dacia otomobil ve hafif ticari araçların yetkili satıcısı ve yedek parça servis istasyonu olarak hizmet vermektedir.

13 Mart 1995 tarihinde kapılarını açan Sarar Sigorta, sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin acentesi olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sarar Bilişim, İletişim ve İşletim Sistemleri A.Ş. bilgisayar ekipmanları, telefonlar ve santral cihazlarının satış ve teknik servis sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir.

Sarar, turizm sektöründeki yatırımlarını hızlandırmak amacıyla bu kapsamda İstanbul Beylikdüzü ve Düzce’de 5 yıldızlı otel inşaatlarına devam etmektedir. Eskişehir ili Kızılcıklı bölgesinde Porsuk Çayı kıyısındaki Sarar Otel çok yakında hizmet vermeye başlayacak. 2006 yılında satın alınan Eskişehir Eski Otogarı’nın arazisine bir alışveriş merkezi ve 5 yıldızlı bir termal otel gelecek çalışmalar olarak planlanmaktadır.

Son olarak Ankara karayolu üzerinde 270 dönüm arazi üzerine kurulması planlanan 14 megavatlık güneş enerjisi santralinin 1 megavatlık kısmı için gerekli izinleri alan Sarar, 2018 Şubat ayı itibari ile faaliyetlerine başladı.

Sarar’ın ev tekstili markası Sarev, 2005 yılı sonunda sektöre girdi. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’de ve dünyada tanınan ve güçlü bir marka haline gelen Sarev, ev tekstilinin öncü isimlerinden biri olmayı hedefliyor. tarzı, kalitesi ve modernliği ile tekstil sektörü.

Perakende sektörünün öncü markalarından Sarar, Sarar Ev Tekstili, Pazarlama, Franchising, Joint Venture ve Know-How lisanslama yoluyla sürdürülebilir büyüme stratejisi ile faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde yeni iş birlikleri yapmayı planlamaktadır.

 Açık Pozisyonlar:

 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Satış Danışmanı Ankara  Kuğulu SararBaşvur
Satış Danışmanı Ankara Optimum Sarar Başvur
Satış DanışmanıSakaryaBaşvur
Grafik Tasarım UzmanıEskişehir Başvur
Satış DanışmanıMuğla / Festiva Başvur
Satış Danışmanı Bursa / İnegöl Başvur
Satış Danışmanı İzmir / Gaziemir Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*