Sapro Temizlik Ürünleri İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Sap-logo

Sapro Temizlik Ürünleri personel alımı yapacak!

Sapro Temizlik Ürünleri iş başvurusu yaparak sizde Sapro Temizlik Ürünleri’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sapro Temizlik Ürünleri personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sapro Temizlik Ürünleri eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sapro Temizlik Ürünleri insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

SAPRO kurulduğu günden itibaren yoğunlukta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. 15 yılı aşkın tecrübesi ve gelişmiş teknolojisi ile her türlü ürünü geliştirmekte ve istenen özelliklerde müşterilerine sunabilmektedir. Firmamız müşterilerinin markalarına gösterdiği hassasiyet, kaliteli üretim ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile private label sektöründe tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir.

1997 yılında kurulmuş olan Sapro Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2005 yılında, 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerine taşınarak yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Avrupa Komisyonu talimatları doğrultusunda hijyenik üretim için tasarlanmış fabrikamız “akıllı bina” teknolojisi ile donatılmıştır. Entegre tesisimiz aşağıdaki üretim tesislerini içermektedir:

Islak Mendil Üretim Tesisi

Oluklu Mukavva Üretim Tesisi

Baskı Tesisleri

Plastik Ambalaj Üretim Tesisi

Firmamızda kişisel bakım, ev temizliği ve endüstriyel kullanım için ıslak mendil üretilmekte ve üretimimizin büyük bir kısmı Avrupa ülkeleri başta olmak üzere yaklaşık 45 ülkeye ihraç edilmektedir.

Misyon & Vizyon

Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biri olarak; gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerdeki her yaştan insana kişisel bakım, ev temizliği, endüstriyel kullanım alanlarına ıslak mendil üretimi ile hizmet vermek, mevcut üretim hatları ve gelişmiş teknolojisi ve kalite, miktar ve teslim şekillerindeki müşteri odaklı yaklaşımı ile zincir marketler ve diğer önde gelen firmaların markalarının üreticisi olarak hijyen ve temizlik sağlayabilmektedir.

Kurumumuz , dünya pazarlarına entegre olarak dünya markaları ile hem kalite, hem iş hacmi olarak rekabet edebilmek ve tüm global pazarlarda kaliteden ödün vermeden büyümek amacındadır.

Başvuru için tıklayınız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*