Sanovel İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

sanovel-ilac

Sanovel İlaç İş Başvuru Formu

Sanovel İlaç İş Başvurusu yaparak Sanovel İlaç’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sanovel İlaç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlkelerinden ve kaliteden ödün vermeden, Dünya standartlarında üretim yapan Sanovel, Eczacı Erol Toksöz tarafından kurulmuştur.

İlaç sektörüne 1976’da Ankara Galenos Ecza Deposu’nu kurarak giren Erol Toksöz, 1982 Yılında Adilna’yı satın aldı. Sanovel’in temellerini ise 1983’de attı.

Üretim yolculuğuna 30 yıl önce Şişli’de 5 personel ile başlayan Sanovel, bugün 125 bin metrekare arsa üzerinde, 59 bin metrekare kapalı alana sahip bu modern tesislerde Türk ilaç sektörünü geleceğe taşıyor.

Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulup, ilaç sektöründe 28. yılını tamamlayan Sanovel, alanında bir taraftan dinamizmi ve gelişmeye açık yapısıyla adından söz ettirirken, diğer taraftan insan kaynakları ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla Türk ilaç sektöründe örnek teşkil ediyor.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer alıyor.

Sanovel İlaç Sanayii’nin İstanbul Silivri Çantaköy’ de 3 Kasım 2001 tarihinde temeli atılan yeni ilaç üretim tesisi, tüm hatlarıyla Nisan 2006 tarihinde üretime başladı.

Açık Pozisyonlar:

 • Dönemsel Üretim Operatörü
 • Forklift Operatörü
 • Ürün Yöneticisi
 • Dönemsel Üretim Operatörü
 • Üretim Operatörü
 • Katı Üretim Operatörü

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

 1. İnsan Kaynakları müdürlüğü;

  19 yıldan beri İstanbul’da şoför olarak çalışmaktayım. Garanti Bankası, Toprakbank, HSBC Bank ve Deva Holdingte makam şoförü olarak çalıştım. SRC2 ve SRC4 belgem var Sigara kullanmıyorum. Bu kısa özgeçmişimi size yollayarak şirketinizde şoför olarak çalışmaktan memnun olurum. İlginize şimdiden teşekkür ederim.
  Saygılarımla

 2. 1984İSTANBUL DOĞUMLUYUM. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ KİMYA TEKNOLOJİSİ
  İNÖNÜ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ KİMYA BÖLÜMLERİNDEN MEZUNUM.
  İNGİLİZCE: İyi seviyede

  KULLANILAN BİLGİSAYAR PROGRAMLARI :
  İyi derecede MS Ofis Programları, CAM CAD Programları SERTİFİKA:
  C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi Kimya alanında farklı birçok sektörde çalışabilecek bilgi donanımı, azim ve öğrenme isteğine sahibim. Ekip çalışmasına önem veren, bunun yanı sıra bireysel olarak da görevini en iyi şekilde yapabilecek özgüvene sahip, gerektiğinde insiyatif almasını bilen birisiyim. Kimya eğitimim esnasında gerek bireysel gerekse ekip çalışmasına dayalı laboratuvar çalışmalarında görev aldım ve deneyim kazandım. Daha sonra kazanacağım tecrübeler ile de bu bilgi birikimimi üretkenliğe çevirmek istiyorum.
  Bu bağlamda, aldığım eğitimi pratiğe dönüştürebileceğim, bilgilerimi genişletebileceğim ve kendimi ifade edebileceğime inandığım bir projede yer almak istiyorum.
  Uygun gördüğünüz takdirde yüz yüze görüşmekten mutluluk duyarım. İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ediyorum.
  TEL:05436837581 05426346135

 3. erhaba Nurten ben.Laborantım.4 yıl devlet hastanesinde uyku laboratuarında uyku apnesi hemsiresi ve kan alma laboraturında çalıştım. Şuan özel hastanede ozon tedavisi ve fizik tedavi hemşiresi olarak görev yapıyorum.Sanovel ailesine katılmak istiyorum.B sınıfı ehliyete sahibim.seyahat engelim bulunmamaktadır.güleryüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek biriyim.sizinle çalışmak istiyorum.05062983644-05062983079

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*