Sanovel İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanı 2020

Sanovel İlaç firması personel alımı yapacağını duyurdu.İlan detaylarını, başvuru şartlarını ve başvuru linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Sanovel İlaç Hakkında Kısa Bir Bilgi

İlkelerinden ve kaliteden ödün vermeden, Dünya standartlarında üretim yapan Sanovel, Eczacı Erol Toksöz tarafından kurulmuştur. İlaç sektörüne 1976’da Ankara Galenos Ecza Deposu’nu kurarak giren Erol Toksöz, 1982 Yılında Adilna’yı satın aldı. Sanovel’in temellerini ise 1983’de attı.Sanovel İlaç Sanayii’nin İstanbul Silivri Çantaköy’ de 3 Kasım 2001 tarihinde temeli atılan yeni ilaç üretim tesisi, tüm hatlarıyla Nisan 2006 tarihinde üretime başladı.
Üretime başladığı günden itibaren teknoloji ve inovasyon gücünü artıran Sanovel İlaç, 5.Özel Sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi’nde, sektörel bazda ilaç sanayii birincisi ve Ar-Ge Merkezleri arasında Fikri Mülkiyet Yetkinliği alanında Türkiye birincisi olma başarısı göstermiştir.Uzman kadrosu ile Ar-Ge ekibi, çağdaş tedavi uygulamalarını dikkate alarak, modern tıbbın ihtiyaçlarına; zamanında ve yeni çözümler üretmeye devam ediyor.

Sanovel’de Çalışmak

İş başvurusu yapmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*