Sanmar İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

sanmar

Sanmar İş Başvuru Formu

Sanmar İş Başvurusu yaparak Sanmar’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sanmar iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

SANMAR Denizcilik, römorkör işletmeciliği, kılavuzluk hizmetleri ve römorkör inşaası alanlarında faaliyetgöstermektedir. 1976 yılında kurulan şirket, bugün Türkiye ve Dünya’da lider römorkör firmaları arasında yer almaktadır. Üretim tesisleri Tuzla İstanbul’da bulunmaktadır.

Sanmar, üretmekte olduğu römorkör ve  iş tekneleri ile yurtiçi ve yurtdışında çeşitli liman hizmetleri verdiği gibi, yurt dışına ihraç ederek dünyada örneğine pek sık rastlanmayan bir hizmet ve ürün yelpazesi oluşturmaktadır. 1990’dan günümüze kadar üretilen 100’ü aşkın tekne ağırlıklı olarak yurtdışına ihraç edilmiştir..

Sanmar Denizcilik 6 standart römorkör serisi temel olmak üzere, her türlü ihtiyaca yönelik  römorkör ve özel amaçlı deniz vasıtaları üretebilecek donanım ve tecrübeye sahiptir.

Sanmar Denizcilik Marmara  Denizi’nde 1, Karadeniz’de 1, Akdeniz’de 2 liman’da römorkör ve klavuzluk hizmetleri vermektedir.  Ayrıca yurtdışında da Bulgaristan Varna Limanı’nda benzer hizmetlerde bulunmaktadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*