Sanko Holding İş Başvuru Formu İş Başvurusu 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Sanko Holding personel alımı ve iş başvuru formu

Sanko Holding’de çalışmak isteyen adaylar için sürekli olarak iş ilanları açılmakta ve personel alımları yapılmaya devam edilmektedir. Sanko Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sanko Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sanko Holding hakkında

Adını kurucusu Sani Konukoğlu‘nun adı ve soyadından alan firma ve inşaat, tekstil, otomotiv, sağlık, eğitim, gıda ve enerji alanlarında faaliyet göstermektedir. 1904 yılında Gaziantep’te Sani Konukoğlu’nun girişimleriyle ile holdingin ilk işletmesi sayılabilecek bir dokuma tezgâhı ile faaliyetlerine başlayan ve günden güne hızla büyüyen dev firma, 1966 yılında Hilal Kolektif Şirketi ‘nin kurulmasıyla birlikte büyümesini sürdürmüştür. 1996 yılında grup bünyesinde bulunan şirketleri Sanko Holding çatısı altında toplamıştır. Türkiye’nin uluslararası piyasada faaliyet gösteren önemli kuruluşlardan birisidir. 18 Nisan 2009 tarihinde Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde bulunan Sanko Park Alışveriş Merkezi’ni açmıştır.

Sanko Holding iş ilanları

Sanko holding çok fazla şirketin bir çatı altında toplanmasıyla oluşmuş ve bu nedenle çok farklı branşlarda ve kademelerden yetişmiş insanları istihdam etmekte, bunun için iş ilanlarına çıkarak kriterlerine uyan kişilerle kadrosunu güçlendirmektedir. Merkezi Gaziantep’te bulunan firmanın bir diğer yoğun faaliyeti de İstanbul’da devam etmektedir. Hem Gaziantep hem de İstanbul’da ikamet eden adayların tercihleri arasında bulunan Sanko Holding’in zaman zaman farklı illerde, ülkelerde de projeler takip ettiği için çalışma alanı oldukça geniştir.

Sanko Holding çalışma saatleri

Sanko Holding Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00 arası çalışmakta Pazar günleri ise tatil olmaktadır. Fakat firma, faaliyet alanına göre çalışma saatlerini değiştirebilmektedir.

Sanko Holding iş başvuru formu

Şirketin iş başvuruları Kariyer.net üzerinden ve bürolarında insan kaynaklarına şahsen başvurarak yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Teknik Ofis Şefiİstanbul (Avr.)
2İngilizce ÖğretmeniGaziantep
Şehitkamil
3İhracat Müşteri Temsilcisiİstanbul (Avr.)
4Gıda MühendisiGaziantep
5Financial Reporting Specialistİstanbul(Avr.)
6İç Denetim Uzman Yardımcısıİstanbul(Avr.)
7GES Proje Yöneticisiİstanbul(Avr.)
8Muhasebe UzmanıGaziantep
Şehitkamil
9Bilgi Teknolojileri İç Denetim Uzman Yardımcısıİstanbul(Avr.)

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

11 yorum

  1. Şoförüm deneyimim var src piskoteknik var 2 yıl belediye şoförüydüm. Ramazan Gümüş ismim 05526446527 Gaziantep te ikamet ediyorum seyahat engelim yoktur.

  2. Metalize ustasıyım dilediğiniz soruyu yöneltebilirsiniz 14 sene metalize 3 sene PET ve BOPP Uuzerine görev aldım hali hazırda metalize takım lideri olarak calismaktayim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*