Sampaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

sampaş

Sampaş İş Başvuru Formu

Sampaş İş Başvurusu yaparak Sampaş’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sampaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

SAMPAŞlı Olmak

Proaktif ve yenilikçi bir yaklaşımla hareket eden İnsan Kaynakları departmanımız firmamızın stratejik kararlarında her daim etkin olmuş ve olmaktadır.


SAMPAŞ – doğru insan kaynakları politikaları uygulayarak – Türkiye genelinde 500ün üzerinde çalışanı ile kaliteli hizmet anlayışını, yenilikçi düşünceyi ve müşteri odaklı yaklaşımı bir araya getirmiş ve şirket içerisinde eşsiz bir sinerji yaratmayı başarmıştır.

Bu anlamda SAMPAŞ her zaman gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğunun bilincinde bir şirket olmuş ve İnsan Kaynakları departmanını organizasyon yapısı içerisinde stratejik bir noktaya yerleştirmiştir.  Proaktif ve yenilikçi bir yaklaşımla hareket eden İnsan Kaynakları departmanımız firmamızın stratejik kararlarında her daim etkin olmuş ve olmaktadır.

Başarı Hikayenizi SAMPAŞ’ta Yazalım

Çalışanlarının bireysel ve mesleki gelişimi için sürekli çeşitli yatırımlar yapmakta olan SAMPAŞ, kurumsal hedeflere ulaşmak için sağlam temeller üzerine kurulu, güçlü bir insan kaynağı stratejisi ile hareket etmektedir.

Başvurmak için tıklayın.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*