Sampa Otomotiv İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Sampa Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. Hakkında

Samsun, çağlar boyunca önemli başlangıçların hareket noktası olmuştur. Tarihin akışına adını yazdıran bu kent, şimdilerde Türkiye’nin ekonomik başarısı için önemli bir oluşuma ev sahipliği yapıyor. 1950’li yıllarda üretime başlayan küçük bir işletme, 1994 yılında, daha büyük hedeflere ulaşmak amacıyla gerçekleştirdiği yeni yapılanmayla, Sampa Otomotiv’e dönüştü.

Bugün Türkiye Otomotiv sektörünün gurur duyduğu üretici firmalardan biri haline gelen Sampa dünyanın önemli ağır vasıta, çekici ve dorselerine yedek parça sağlıyor. Sampa Otomotiv’deki tüm ürünler ( AR&GE / Araştırma& Geliştirme ) Merkezi’nın şartnamesine göre üretilmektedir. AR&GE Merkezi yüksek kaliteli ve daha dayanıklı teknolojik ürünler sunmak için dünya pazarındaki tüm teknolojik değişimleri yakından takip etmektedir.

40.000 çeşit ürüne ulasan bir yelpazede yedek parça hazırlayan Sampa Otomotiv, kendisine duyulan güvenin, kalitesinden ödün vermeme prensibine dayalı olduğunun bilincindedir.

Bu nedenle, her çalışanın bilincinde olduğu kalite sorumluluğuyla tüm ürünler, kalite kontrol sistemine ve ISO 9001 – TS 16949 standartlarına uygunluğu için dikkatlice kontrol edilmektedir.

150.000 metrekare alana sahip olan Sampa Otomotiv şu bölümlere ayrılmaktadır: Vulkanizasyon, hava körükleri, kalıp imalat, plastik enjeksiyon, Çeki kolu- V kolu, işleme, metal presleme, sıcak dövme, yüzey işlem, depo ve lojistik bölümleri. Sampa Otomotiv, kurulumundan bu yana tüm makina ve ekipmanlarını güncellediğini garanti etmektedir.

Bunun yanı sıra Sampa Otomotiv üretimini , ölçümler ve analiz laboratuvarları ile desteklemektedir.

Sampa Otomotiv, Türk Ekonomisi’ne önemli katkıda bulunan bir firmadır. Ek olarak, Sampa , otomotiv sektöründeki tüm ihracatçı firmalar arasında 46. Sırada yer almıştır.

Sampa Otomotiv, küresel otomotiv sektöründe bir dünya markası olmayı hedeflemekte olup, dünyanın farklı bölgelerindeki depoları ve dağıtım kanalları ile, 140 ülkedeki binlerce müşteriye hizmet vermektedir.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
StajyerSamsun(Tekkeköy), İstanbul(Asya)(Ataşehir)Başvur
CRM Yöneticisi Samsun Başvur
B2B Yöneticisi Samsun Başvur
Platform Asistanıİstanbul Ataşehir Başvur
Sap Danışmanıİstanbul Asya AvrupaBaşvur
Bakım Onarım MüdürüSamsun TekkeköyBaşvur
Grafik Tasarım Uzmanıİstanbul AvrupaBaşvur
Ticari Ürün Grubu Portföy Uzmanı Yardımcısıİstanbul AvrupaBaşvur
Vardiya MühendisiSamsunBaşvur
Bakım Onarım GörevlisiSamsunBaşvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

8 yorum

  1. Merhaba ben GÜLÇİN TORUN samsunda yaşıyorum 5 yıl güney diş deposunda yöneticilik yaptım.evliyim çalışmak istiyorum ihtiyac olan herhangi bir iş olabilir dönüş yaparsanız sevinirim
    05306415593

  2. Merhaha ben Selda Yayla. İs tecrubem 9 sene anaokulunda personel olarak çalıştım. Suan da tadal fabrıkasında 8 aydır unlu gıdalar bolumundeyım. Bu konularda tecrübem var.Elim hızlıdır. Sizin fabrikanızda çalışmaktan memnuniyet duyarım. Saygılar.
    Telefon :05399744139

  3. Merhaba öncelikle sizlere kolay gelsin ben Osman külekci gemilerde 15 yıl görev yaptım işim gereği onarım Bakım yağlama işleri olduğu için zorluk ve sorun çekmeyeceğimi ümit ediyorum.daha öncede er işler oto yedek parçasında çalıştım acil iş arıyorum geçenlerde sampaya form doldurdum ama dönüş yapılmadı dönüş yapılırsa çok sevinirim bilgilerinize arz ederim telefon numaram +90 536 554 7730

  4. Merhaba .Ben Oksana Koç.Rusça ve İngilizce mütercim-tercümanım.Samsunda yaşıyorum.Ana dilim Rusça.Daha önce BAT’ta tercümanlık yaptım ,tecrübem var.tel:05300249702.Vatandaşlığım var.Evliyim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*