Sampa Otomotiv İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Sampa Otomotiv Sanayii Hakkında

1950’li yıllara kadar dayanan köklü bir tarihe sahip olan Sampa, küçük bir işletme olarak başlayıp büyük bir yapıya kavuşmuştur. 1994 senesinde gerçekleştirdiği yapılanma ile Sampa Otomotiv haline gelmiştir. Bugün ülkemizde bulunan otomotiv sanayi içinde önemli firmalar arasındadır. Önemli ağır araç, çekici ve dorselere yedek parça sağlamakta olup, ürünleri yüksek kaliteye sahiptir.

Dünya üzerindeki gelişmeleri takip eden Firma, üretimlerini bu kapsamda sağlamaktadır. 150.000 metrekare alanı mevcut olup metal presleme, çeki kolu-V kolu, işleme, sıcak dövme, plastik enjeksiyon gibi farlı bölümleri vardır. Üretimleri aynı zamanda analiz laboratuvarları, ölçümleri ile desteklenmektedir.

Sampa Otomotiv San İş Başvuru Formu

Dünya standartlarında üst seviyede imalat yapan Sampa Otomotiv San yatırımlar ile büyümesini her yıl ileri götürmektedir. Planları kapsamında işe alımlar gerçekleştirdiği için iş arayanlara çok sayıda fırsat sunulmaktadır.

İş ilanları kariyer platformları üzerinde yayınlanmakta olup burada gerekli tüm bilgilere ulaşılabilir. Aralarında ilanın hangi bölgede açıldığı, kaç kişi alınacağı, alınacak personelin kim olduğu, aranan nitelikler bulunmaktadır. Adayların başvurmadan önce ayrıntılı olarak incelemesi gerekir.

Sampa Otomotiv San İş İlanları

Sampa Otomotiv San iş ilanları, gereksinimlerine göre yayınlanması sebebiyle her dönem aynı tarihlerde bulunmayabilir. Sıklıkla kontrol etmek bu nedenle gereklidir. İş arayışınız bulunuyorsa Kariyer.net üzerinde farklı alanlara yönelik alımlar yapılmaktadır. Bunları değerlendirebilir, ardından size uygun olana müracaat edebilirsiniz.

Sampa Otomotiv San Açık Pozisyonlar

Sampa Otomotiv San iş başvurusu online platformlardan yapıldıktan sonra mülakat süreci gelmektedir. Bu noktada firma hakkında bilgi sahibi olmanız önerilir. Resmi platformunu incelemek size yardımcı olabilir.

Ön başvuruda özgeçmişi uygun olanlar seçilerek çağrılmaktadır. Süreci başarılı olarak tamamlayan kişilere iş çağrısı kısa sürede yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Önyüz (Front-End) Geliştirme Uzmanıİstanbul(Avr.)
Esenler
Beylikdüzü
2Elektrik Tasarım MühendisiSamsun
3Sigorta Satış UzmanıSamsun
Tekkeköy
4Sigorta Satış ŞefiSamsun
Tekkeköy
5Statik Proje MühendisiSamsun
Tekkeköy
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

13 yorum

  1. Merhaba ben GÜLÇİN TORUN samsunda yaşıyorum 5 yıl güney diş deposunda yöneticilik yaptım.evliyim çalışmak istiyorum ihtiyac olan herhangi bir iş olabilir dönüş yaparsanız sevinirim
    05306415593

  2. Merhaha ben Selda Yayla. İs tecrubem 9 sene anaokulunda personel olarak çalıştım. Suan da tadal fabrıkasında 8 aydır unlu gıdalar bolumundeyım. Bu konularda tecrübem var.Elim hızlıdır. Sizin fabrikanızda çalışmaktan memnuniyet duyarım. Saygılar.
    Telefon :05399744139

  3. Merhaba öncelikle sizlere kolay gelsin ben Osman külekci gemilerde 15 yıl görev yaptım işim gereği onarım Bakım yağlama işleri olduğu için zorluk ve sorun çekmeyeceğimi ümit ediyorum.daha öncede er işler oto yedek parçasında çalıştım acil iş arıyorum geçenlerde sampaya form doldurdum ama dönüş yapılmadı dönüş yapılırsa çok sevinirim bilgilerinize arz ederim telefon numaram +90 536 554 7730

  4. Merhaba .Ben Oksana Koç.Rusça ve İngilizce mütercim-tercümanım.Samsunda yaşıyorum.Ana dilim Rusça.Daha önce BAT’ta tercümanlık yaptım ,tecrübem var.tel:05300249702.Vatandaşlığım var.Evliyim.

  5. Merhaba ben Şengül dinç iş arıyorum bu işle tecrübem yok ama yaparım iki cocuk okutuyorum çalışmak zorundayım daha önce samsu börekte çalıştım sonrs salihusta da çalıştım sonra üçüzler ev yemekleri de çalıştım şuan işsizim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*