Samanyolu Oyuncak İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

samanyolu-oyuncak

Samanyolu Oyuncak İş Başvuru Formu

Samanyolu Oyuncak İş Başvurusu yaparak Samanyolu Oyuncak’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Samanyolu Oyuncak iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Samanyolu Oyuncak 1992 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Oyuncak ve oyun araçları üreten firmamız, kendine özgü renkleriyle eğlence dünyasının bir parçası olmuştur. Samanyolu Oyuncak; imalat, ithalat, ihracat, satış, kiralama, işletme ve teknik servis alanlarında tüm Türkiye ve Avrupa’da distribütörlük, temsilcilik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. 
Samanyolu Oyuncak, ithal ürünlerle birlikte kendi ürünlerini de, marka ve endüstriyel tasarım yetki belgesiyle üretmektedir. Firmamız her alanda bilgisayar destekli projelendirme ve tasarım yapabilmekte, çeşitli alternatifler sunabilmektedir. 
Samanyolu Oyuncak, hangi oyun araçlarının imal ve ithal edileceğini, yapılan kapsamlı araştırmalardan sonra karar vermektedir. Markalı ve lisanslı oyuncak ithal eden firmamız; çocuklara doğru eğitim ve oyun zevkini vermeyi amaçlayıp, tüm oyuncakların çocuk üzerindeki etkisini incelemekte ve daima en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmayı hedeflemektedir.
Bu kapsamda firmamız, topluma ve genç nüfusa karşı sosyal yükümlülüklerini de yerine getirmeye azami dikkat etmektedir.

Bilgi ve iletişim için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*