Şahinler Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

şahinler-holding

Şahinler Holding İş Başvuru Formu

Şahinler Holding İş Başvurusu yaparak Şahinler Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Şahinler Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

En büyük sermayemiz insan kaynağımızdır. Şahinler Holding Grubu hedeflerini, sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştirir. Karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın, çeşitliliğin ve çok sesliliğin desteklendiği anlayışla yoluna devam etmektedir. Grubun kültürüne uygun nitelikli insan kaynağını bünyeye katmak, çalışanların sürekli gelişim ve motivasyonunu sağlamak ana hedeflerimizden biridir.

Farklı sektörlerde ve farklı disiplinlerde şirketlerden oluşan Grup’ta insan kaynakları politikaları, şirketlerin özel koşullarına ve ihtiyaçlarına yönelik esnek bir yapıda oluşturulur. Şahinler Holding Grubu, farklı bakış açılarının ve bilgi birikimlerinin harmanlanması yolu ile yeni, yaratıcı fırsatlar yakalanabileceğine inanmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                   Şehir
Satış Pazarlama Uzmanı         İstanbul(Avr.)
İnsan Kaynakları Uzmanı       İstanbul(Avr.)
Kumaş Tasarım Sorumlusu    Tekirdağ
Üretim Sorumlusu                   İstanbul(Avr.),
Denetim Uzmanı                      İstanbul(Avr.)

Türk tekstil sektörünün zirvedeki ismi Şahinler Holding’in temeli, 1982 yılında Almanya’nın Aachen kentinde Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin’in Santex Moden Şirketi’ni kurmasıyla atılmıştır.

Şahinler Holding, moda dünyasının iddialı isimleri arasına giren Santex Moden GmbH’nın ardından, 1984 yılında Konteks şirketi ile Türkiye’de de faaliyete başlamıştır.

İş başvuru formu için tıklayın.

3 yorum

  1. 1977 samsun doğumluyum 18 yılık kaynak ustasıyım 6yıl inşaatelektirik tesisatında çalıştım nasip bundan sonraki iş hayatımı şshinler holdig gibi güclü bir firmayla sürdürmek isterim tel 0532 726 78 77 x0541 202 94 08

  2. Merhaba sayın yetkili, ben kendimden kısaca bahsetmek istiyorum.26 yaşındayım işletme ,çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler ve insan kaynakları bölümlerinden mezunum. Şirketimizde bana uygun iş imkanı varsa çalışmak istiyorum. Kariyerime sizinle adım atmak çok isterim. Saygılarımla .

  3. Merhaba sayın yetkili Ben kendimden bahsetmek istiyorum Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum ikinci ünv okumaktayım.Çeşitli alanlarda çalışma tecrübelerim var ingilizcem iyi ve bilgisayara iyi hakimim şirketinizde bana uygun pozisyon varsa sizinle çalışmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*