Sahibinden.com İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Sahibinden İş Başvuru İlanı

Başarının, geleceğin, hayatın ve değerlerin üzerine kurulan Dünyanın en büyük Türkçe içerikli sitesi sahibinden.com’un, kullanıcılarımızın hayallerinin yanında çalışma arkadaşlarımızın da hayallerinin gerçekleşmesine imkân sunan bir başarı öyküsü var.

ürkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi sahibinden.com’un doğuşu, İnternetin Türkiye’de yeni gelişmeye başladığı 2000 yılında gerçekleşmiştir.

Alıcılar için hızlı ve kolay ilan arama olanaklarını internete taşıma fikri, Türkiye’de ilk kez sahibinden.com’un kurucusu ve Aksoy Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Taner Aksoy tarafından 1999 yılında gerçekleştirildi.

Fikrin projelendirilmesi ve gerekli altyapının hazırlanmasından sonra, 2000 yılında 3 kişilik kadrosu, 6 kategori altında 2.700 ilanla yayın hayatına başlayan sahibinden.com ilk günden itibaren hacmini arttırarak büyümeye devam etti. 
Kullanıcılarından aldığı önerileri değerlendirerek mevcut yapısını sürekli olarak geliştiren, Türkiye’de “Megafoto”, “Cebinden Onaylı”, “Videolu İlan” gibi birçok hizmetin öncüsü olan sahibinden.com, sunduğu hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak gördü.

Kullanıcılarının desteğiyle, 400’ün üzerinde çalışanı, 5 Milyon’a yakın ilanla 16. yılında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilan ve alışveriş platformu olma özelliğini koruyor.

Şimdi, günde 100.000 yeni ilanla, ayda 4,5 milyar sayfa görüntüleme ile Türkiye’de e-ticaretin kalbi bizimle atıyor.

Açık Pozisyonlar :

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Kıdemli Süreç Yönetim Uzmanıİstanbul AsyaBaşvur
Müşteri Memnuniyeti Takım Lideriİstanbul Asya Başvur
Kurumsal Saha Satış UzmanıAdana Başvur
Kurumsal Saha Satış Uzmanı Konya Başvur
Teknik Ofis Uzmanıİstanbul Asya Başvur
Çözüm Merkezi Uzmanıİstanbul Asya Başvur
Kıdemli Satış Performansı Yöneticisiİstanbul Asya Başvur
Sistem Operasyon Uzmanıİstanbul Asya Başvur
Kurumsal Saha Satış UzmanıAfyon Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*