Rönesans İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Rönesans Holding Personel Alımı

Rönesans Holding genel hatlarıyla endüstri tesisleri, enerji üretim, sağlık, gayrimenkul geliştirme ve inşaat gibi faaliyetlere odaklanmaktadır. Çalışmalarını Türkiye’ye ek olarak Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğunda sürdürmektedir.

Temelleri 1993 yılında Rusya’nın St. Petersburg kentinde atılmış olan kurum, doğru stratejiler ve etkin yönetim ile kısa sürede gelişme göstermiştir. ENR listesinde 38. Sırada bulunmakta olan kurum 24 ülkede ağır sanayi tesislerine, otellere, ofislere, alışveriş merkezlerine, metalürji tesislerine, hafif üretim tesislerine ve daha birçok yapıya sahiptir.

Rönesans Holding İş Başvuru Formu

Rönesans Holding yenilikçi yapısı ile büyümesini her yıl devam ettirmektedir. Bu kapsamda oluşan personel gereksinimlerine yönelik ilanlar verilmektedir. Bunlar online sistemler üzerinden ilgilenen kişiler ile paylaşılmaktadır.

İş için bunlara başvurmak istiyorsanız, kurumun ihtiyaçlarına göre yayınlandığı sebebiyle farklı dönemlerde verildiği bilinmelidir. Bu nedenle adayların sürekli kontrol etmesi, bir ilan gördüğünde hemen başvuru yapmadan kendine ne kadar uygun olduğuna bakması gerekir. Böylece daha doğru başvurular yapılabilir.

Rönesans Holding İş İlanları

Rönesans Holding, iş ilanlarını kendi kariyer sayfası üzerinden paylaşmaktadır. Bunları görmek ve başvurmak için ilk olarak sol üst noktasına bulunan iş ilanları için tıklayınız kısmına girilir. Sonrasında ise uygun pozisyonlardan birine tıklanır.

Ardından başvuru için gerekli olan tüm bilgiler karşınıza gelecektir. Eğer sizinle uyumluysa gerekli başvuru işlemleri kısa sürede yapılabilir. Eğer bilgilerinizle uyumlu pozisyonlara müracaat etmişseniz, firmanın insan kaynakları yetkilileri kısa sürede sizinle iletişime geçebilir.

Rönesans Holding Açık Pozisyonlar

Rönesans Holding tarafından açılan ilanlar belirli dönemlerde açıklanmamaktadır. Dolayısıyla iş arayan kişilerin sürekli kontrol etmesi, uygun pozisyon olduğunda hemen başvurması gerekir. Böylece daha doğru, olumlu sonuçlar alınabilir. İlanlar arasında size en uygun olanına başvurmak, şansınızı arttıracaktır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Sözleşme Uzman Yardımcısı ENGELLİ İstanbul (Asya)
Maltepe
Mekanik Teknisyeniİstanbul (Asya)
Maltepe
Elektrik Teknisyeniİstanbul (Asya)
Maltepe
Kurumsal Finansman Müdürüİstanbul (Asya)
Kiralama Müdürüİstanbul (Asya)
Ambar Uzmanıİstanbul (Asya)
Tuzla
Mekanik PuantörZonguldak
Deplase İşler ŞefiAdana
Corporate Finance ExecutiveAnkara
Ambar Uzmanıİstanbul (Asya)
Teknik Yöneticiİstanbul (Asya)
İşletme Uzmanıİstanbul (Asya)
Finansal Raporlama Uzmanıİstanbul (Asya)
İşletme Sorumlusuİstanbul (Asya)
Elektrik TeknisyeniKahramanmaraş
Finans Uzmanıİstanbul (Asya)
Maltepe
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

20 yorum

    • Merhabalar ben elektrik ve enstrument mekanikciyim .tava montaji.pano montaji.kablo cekimi.cihaz montaji.saport imalati bolumlerimde calistim yurt disi tecrubem vardir

  1. Merhaba sizlerle yurt dışında calışmak isterim. Enka da rusyada 2 yıl calistim 4 ay önce geldim pasaportum mevcut vizem daha devam ediyor sizlerelde yurtdışında çalışmak isterım

  2. merhaba ben mesut güleç 25 yıllık kalıpçıyım 12 yıldır bir şirkette ustabaşı olarak çalışıyorum pilan projeden anlarım yurtdışına gitmek istyorum

    • Merhaba ben adanadan İsmail usta alçı sıva boyacı ustasıyım ustalık belgesi var ayni zamanda formenlik yaptim Afganistan’da ve cezayirde ustalik yaptim yurtdışı deneyimimde var 30 yildir bu isi yapiyorum her istede calisirim yurtdışı işi arıyorum ilgilenenirseniz sevinirim saygılarımla 05378182645

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*