Rollmech İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

rollmech

Rollmech personel alımı yapacak!

Rollmech iş başvurusu yaparak sizde Rollmech’ın gücünden güç alabilirsiniz. Rollmech personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Rollmech eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Rollmech insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Rollmech 1999 yılında Bursa’da kurulmuş ve sırası ile Aries, Oxford Automotive ve Wagon Automotive Gruplarında yer aldıktan sonra Şubat 2009 tarihinden itibaren bağımsız bir firma olarak yoluna devam etmiş ve Haziran 2009 tarihinde ismini ROLLMECH Automotive San. ve Tic. A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Rollmech Automotive, tüm yerli ve yabancı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren ve Avrupa Otomotiv sektöründe konusunda temel oyunculardan birisi olmayı hedefleyen genç, esnek ve dinamik bir firmadır.

Portföyümüzdeki tüm ürün ve prosesler konusundaki uzmanlık ve deneyimimiz, sektörün önde gelen firmaları için her konuda farklı ve yaratıcı çözümler bulabilmemizin en temel kaynağıdır.

Buradan açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*