Rize Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

rize-belediyesi

Rize Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Rize Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Rize Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Rize Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Rize Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Rize Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Rize Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bağlı ilçeler
Ardeşen · Çamlıhemşin · Çayeli · Derepazarı · Fındıklı · Güneysu · Hemşin · İkizdere · İyidere · Kalkandere · Pazar

Rize Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.rize.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

3 yorum

  1. 4 yıldır özel firmalarda çevre mühendisi olarak görev yapmaktayım.Kendi yöremde belediyenizin ilgili alanlarında çevre mühendisi olarak çalışmak istiyorum.Değerlendirirseniz memnun olurum. Saygılarımla 05426727355

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*