Rixos İş Başvuru Formu ve İş İlanları

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

 

Rixos İş Başvuru Formu

2000 yılında kurulan Rixos Hotels, dünyanın hızla büyüyen “her şey dahil” konseptli lüks resort otel zincirlerinden biridir. Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Rusya, Kazakistan, Hırvatistan ve İsviçre gibi ülkelerde 25 otele ve 10.000 oda kapasitesine sahiptir. Konuklarına, geleneksel Türk misafirperverliğini ve benzersiz spa deneyimini en güzel biçimde sunmayı hedefleyen Antalya merkezli grup, bulundukları bölgelerde en özel konumlara sahip lüks resort otel ve villaların yanısıra şehir otelleri de işletmektedir. Rixos Hotels, 25 tesisinde 10.000’den fazla çalışanıyla, geçmiş ile bugünü harmanlayarak yenilikçi bir misafir ağırlama yöntemi geliştirmiştir Tüm Rixos otellerinde otantik ve rahatlatıcı bir atmosfere sahip bir Türk hamamı ve eşsiz bir spa hizmeti sunan Sağlık ve Spa Merkezi bulunmaktadır. Sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri ile Rixos, tüm dünyadan seçkin misafirlerin tercihidir.

Yılda ortalama 1 milyon misafiri tesislerinde ağırlayan Rixos Hotels, çalışanlarına sunduğu yurtdışı kariyer olanakları ve faaliyet gösterdiği tüm ülkelere beraberinde taşıdığı Türk markaları ve ürünleri ile de marka ve hizmet ihracatı konusunda önemli bir misyonu üstlenmiştir.

Misafirperverliği, kişiye özel hizmetleri ve zengin mutfağı ile bilinen Rixos Hotels, Amerikan Five Star Diamond Awards, CondeNast ve Great Hotels of the World gibi uluslararası otoriteler tarafından defalarca ödüle layık görülmüştür.

Rixos İş Başvurusu yaparak Rixos’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Rixos iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Rixos İnsangücü planlaması kapsamında , gelecekteki personel ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu ihtiyaçlara cevap vermek üzere gerekli seçme, eğitme ve yönlendirme fonksiyonlarının yerine getirilme aşamalarından biri olan Kariyer planlama ile, çalışanların geliştirilmesini ve sahip oldukları bilgi, beceri, deneyim ve yeteneklerle kurumun sunduğu gelişme olanakları arasında bir uyumun sağlanması hedeflenmektedir.

Rixos Kariyer Planlama-geliştirme sistemi, dört temel aşamada ele alınır. Bunlar; insan kaynakları planlaması, bireysel değerlendirme, eğitim ve geliştirmedir.

 

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
BarmenMuğlaBaşvur
Restoran ŞefiMuğla Başvur
Restoran Menajeri Muğla Başvur
GüvenlikMuğla Başvur
Data AnalistiMuğla Başvur

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*