Renault İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

OYAK RENAULT PERSONEL ALIMI, İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURU FORMU

Türkiye’deki araba markaları içerisinde en çok tercih edilen araba markalarından biri olan Renault servis ve bayi ağının çeşitliliği ile de bilinmektedir. Özellikle Türkiye’de oldukça güçlü satış verileri bulunan dev otomotiv firmasının insan kaynakları departmanı ise sürekli olarak Otomobil sektöründe meslek sahibi olanlar veya otomobil sektöründe meslek sahibi olmak isteyenler için iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Renault iş ilanlarına ve başvuru hakkında ki detaylı bilgiye sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

Oyak Renault Hakkında

Otomobil üreten firmalar arasında Dünya’da 4.sırada bulunan Renault lider firmalar arasında yer alkmakta ve 128 ülkede satış yapmaktadır. Dünya çapında sahip olduğu bayi ver servis ağı ile geniş kitlelere hitap etmektedir. Renault 120.000 den fazla çalışan ile istihdam kaynağıdır. Ayrıca 3 farklı otomotiv markası üreten dev firma, ü 1898 yıllarında iki kardeşin Fransa’da yaptığı araba ve çeşitli yarışlar ile aldığı siparişler sonrasında Renault’un günümüze nasıl geleceği ile alakalı fikir sahibi olunmuştur. Renault ihtiyaca yönelik modellerle müşterilerini çeşitlilik sunmaktadır. Binek araçlar, Ticari Araçlar, Suv araçlar, Elektrikli araçlar ve konsept araçlar.

Oyak Renault İş İlanları

Renault iş ilanları çoğunlukla kendi web sitesi içerinde değerlendirilmekte fakat kariyer sitelerinden de başvuru kabul etmektedir. Renault mavi yaka ve beyaz yaka için iki farklı işe alım süreci yansıtmaktadır

İşe Alım Süreçleri

Beyaz Yaka İşe Alım Süreci

  • Beyaz yaka için başvuru yapan personeller özgeçmişleri uygun olduklarına inandıkları pozisyon için gönderirler.
  • İş başvurusu görüşmeleri ise 2 aşamada gerçekleştirilir. İnsan Kaynakları ve Yönetici departmanları ile mülakat sağlanır.
  • Teknik bilgi, birikim, kişisel özellikler ve şirket kültürüne uyum gibi konularda değerlendirilen adaylar, bazı görevler için Fransızca ve/veya İngilizce seviye tespit sınavlarına yönlendiriliyor.

 Mavi Yaka İşe Alım Süreci

  • Özgeçmişleri, görev için aranan özelliklerle örtüşen adaylar, önce yetenek testi sınavına alınıyorlar. Sınavı geçen adaylar iş görüşmesine davet ediliyor.

İş Başvuru Formu

Oyak Renault için başvuru formları kariyer siteleri üzerinden ya da kendi kurumsal web sitesi üzerinden gerçekleştirilir. Kendi kurumsal web sitesi içerisinde gerçekleştirilen başvurularda 8 aşamada kişinin kendine ait bilgileri doldurulması istenir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Robotics & Automation EngineerBursa
2Gm Assistantİstanbul(Asya), Bursa
3Purchasing ResponsibleBursa
4Orvılle 4 MevsimBursa
5Genel Başvuru – Sen Varsan Engel Yok Bursa
6Junior Software ArchitectBursa
7Mekanik Tasarım MühendisiBursa

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

7 yorum

  1. istanbul bağçılar endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.%40 engelli raporum var.sağlık sorunum yok.10 yıldır hiçbir şeyim yok.büro personeli görevi yaptım.stok takibi,veri girişi gibi işlerde bulundum.sorumluluk almayı seven bir yapım vardır.saygılarımla
    tel:0533 666 15 30

  2. merhaba ben forf otosan da uretim planlama bölümünde forklift operatörü olarak çalışıyorum ve Renault arabalarına hayranım ve bundan sonra sizinle çalışmayı istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*