Reckitt Benckiser İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

ReckittBenckiserLogo

Reckitt Benckiser İş Başvuru Formu

Reckitt Benckiser İş Başvurusu yaparak Reckitt Benckiser’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Reckitt Benckiser iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

RECKITT BENCKISER’DE ÇALIŞMAK
RB’ye geldiğinizde, dikkatle seçilmiş, bu endüstride hisse değerlerinin artışında en iyi derecelerden birini yapmış olan yüksek nitelikli bir takıma katılmış olacaksınız. Mirasımız İngiltere’de bir değirmende un üretildiği (Reckitt), Almanya’da sanayi kimyasalları üretiminin yapıldığı (Benckiser) 1800’lere dayanmaktadır. 1888 yılından bu yana, Londra Hisse Senedi Borsasında kote edilmiş bulunmaktayız ve ortak girişimlerimiz, organik büyümemiz ve seçilmiş şirket alımlarımız kanalıyla FTSE endeksinde ilk15 şirket arasında global lider konumuna gelmiş durumdayız.

Yüksek düzeyde girişimci bir şirket olarak, 1933 yılında satın alınan ve ilk başta bir bakterisit olarak pazarlanan Dettol’den, 1964 yılında Bulaşık Makinesi Deterjanı olarak lanse edilen ve günümüzde Bulaşık Makinesi Tabletleri olarak global düzeyde faaliyet gösteren Calgonit’e, oda spreyi olarak başlayıp otomatik araçlara (Freshmatic) uzanan bir gelişim gösteren Airwick’ten, sağlık alanında global bir gelişim gösterecek olan Mucinex ve Nurofen’e kadar uzanan, önde gelen markalardan oluşan oldukça geniş bir marka portföyümüz bulunmaktadır.

Vizyonumuz basittir: ortaklarımız için değer yaratma nihai amacına yönelik olarak, ev temizliği ve sağlık ve kişisel bakım alanında daha iyi çözümler sunmak. Rekabet düzeyi oldukça yüksek bir global pazarda büyük sonuçlara ulaşmanın ve işletme başarımızın insanlarımızın yürekliliği, tutkuları ve yetenekleriyle doğrudan bağlantılı olduğunu bilmekten gurur duyuyoruz.

Reckitt Benckiser

Hızla büyüyen satış rakamları ile Türkiye, etkileyici bir pazar olmaya devam etmektedir. Başarılı ticari ekibimiz kendini işine adamış ve hızlı büyüyen pazardaki yerimizi belirleyen saha satış profesyonelleri tarafından desteklenmektedir. Ayrıca İstanbul yakınlarında küçük ölçekli bir üretim tesisimiz de bulunmaktadır.
Biz ne yapıyoruz?

Türkiye’de ev temizlik ürünleri, sağlık ürünleri ve kişisel bakım ürünleri ile Finish, Calgon, Vanish ve Airwick gibi yüksek talep gören Powerbrandlere yoğunlaşmaktayız. Satış, Pazarlama, Tedarik Zinciri, Finans ve Bilgi İşlem departmanları birlikte çalışarak bu ürünlerin ve diğer ana ürünlerin Türk pazarındaki payını arttırmaya çalışmaktadırlar.

Beklentileriniz

RB Türkiye geçtiğimiz yıllarda da rakiplerinden daha büyük başarılara imza atmış bir pazardır. Bu pazar çok hızlı büyümekte ve bu da inisiyatif almayı ödüllendiren ve başarıyı yüreklendiren bir kültür olarak kendini göstermektedir. Ayrıca “Tek takım tek başarı’ inisiyatifimiz, takım çalışmasını ve başarıyı ödüllendiren Türk kültürüne özgü bir inisiyatif sistemi olarak karakterize edilmektedir. Burada yakın işbirliğine değer veren, yüksek performansa sahip bir takımın parçası olarak çalışmayı beklemelisiniz. İşten geriye kalan vakitlerinizde de Türkiye’nin alışveriş başkenti olarak bilinen, etkileyici, kültürel mirasa ve zengin bir tarihe ev sahipliği yapan İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz.

Yeni mezun programımız

Her sene Satış ve/ya Pazarlama departmanlarımıza Temmuz ayında katılacak değerli arkadaşlar arıyoruz. En iyi yetenekleri bulabilmek için Türkiye’nin önde gelen üniversitelerini ziyaret ediyoruz; ayrıca doğrudan başvuruları da kabul ediyoruz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. 8.5 yıldır arçelik lg klimada depoda görevli olarak çalıştım Çocuğumun ameliyatından ötürü maddiyattan işten karşılıklı anlaşarak ayrıldım. şuan için boştayım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*