Ray Sigorta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ray-sigorta

Ray Sigorta İş Başvuru Formu

Ray Sigorta İş Başvurusu yaparak Ray Sigorta’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ray Sigorta iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Genel Prensipler:

Çalışanlarımıza verdiğimiz değerle, çalışanlarımızın şirketimiz için yarattığı değer, birbirini sürekli destekleyen ve besleyen bir çevrim içerisindedir. Amacımız bu çevrim içerisinde insan kaynağının yarattığı değer, ortam, koşullar, sistem ve sistemin potansiyeli ile doğrudan bağlantılı olan insan kaynağı potansiyelinin, etkin bir şekilde planlanıp, yönetilmesini ve sürekli geliştirilip, iyileştirilmesini, mevcut enerjinin açığa çıkarılmasını ve hedefler doğrultusunda yönlendirilmesini sağlamaktır.

Kariyer Gelişimi:

Ray Sigorta çalışanları için; kariyerlerini kendilerinin yöneterek, performanslarının gelişiminde daha fazla söz sahibi olabildikleri, dinamik ve sürekli bir performans gelişim diyalogu içinde, Ray Sigorta’nın büyüme hedeflerini,  organizasyon, takım ve bireysel hedefler olarak belirleyerek, kurum içindeki bütün paydaşlara yaydıkları, ve yıl içinde yapılan gözden geçirmelerle sistematik ve daha katılımcı hale gelen bir performans geliştirme diyalogu yaratılmıştır.
Çalışanların Şirket hedefleri doğrultusunda çalışmalarını ve aynı hedefe odaklanmalarını sağlayan ‘Performans Diyaloğu’ sürecimiz; hedef belirleme, izleme, değerlendirme, geri bildirim aşamalarını kapsamaktadır. Bu tür bir performans yönetimi ile çalışanların sürekli geri bildirimlerle beslenerek yönlendirilmeleri, objektif değerlendirilmeleri ve sistemin terfi, ücret, gelişim ve kariyer planlaması gibi sonuçlarının etkin ve doğru planlanması hedeflenmiştir.
Ray’da yükselme, dikey veya yatay yönde olabilir. Bir üst göreve geçebilmek için, o görevin gerektirdiği yetkinlik, bilgi, beceri ve deneyim gibi özelliklere sahip olma gereğinin yanında  performans düzeyi de etkin bir kriterdir.
İş başvuru formu için tıklayın.
(Visited 1 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

  1. Merhaba ray sigorta ailesinde stajyer olarak görev almıştım ve stajyerlik zamanımda kendimi geliştirmek için çok yardımcı oldular ve şuan iş aramaktayım bu hafta cv gönderdim tek isteğim ileriki iş hayatımın bu şirketle çalışmak umarım bir geri dönüş yapılır şimdiden teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*