Radim Radyatör İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

radim-radyator-is-basvuru-formu

Radim Radyatör İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Radim Radyatör iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Radim Radyatör şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Radim Radyatör insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Radim Radyatör firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Firmamız, HAVLUPAN VE DEKORATİF RADYATÖR üretiminde faaliyet göstermekte olup, profesyonel ve yüksek eğitimli kadrosu, üretim sektöründeki geniş tecrübesi, tasarım, ar-ge konularındaki atılımları ve pazarlama kolundaki uluslararası faaliyetleri sonucu yarattığı HAMMAM DESIGN RADIATOR markası ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Standard Beyaz boyalı ve Krom kaplı havlupanların yanı sıra, Paslanmaz Çelik Dekoratif Radyatörler, Cam Radyatörler, Ahşap Havlupanlar, Doğal Taş Radyatörlerin de üretimini gerçekleştirmektedir.

Tasarımlarını kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz eşsiz modellerimiz Türkiye ve tüm dünyada beğeni ile kullanılmaktadır.

Elektrikli Havlupan ve Elektrikli Radyatör üretimimiz ile merkezi sistemden bağımsız olarak kullanılabilen modellerimiz sayesinde müşterilerimizin her türlü beklenti ve isteklerine eksiksiz cevap verebilmekteyiz. Üretimimizin büyük bir bölümü Avrupa’ ya ihraç edilmekte olup, ürünlerimiz Türkiye’nin seçkin banyo ve mutfak mağazalarında satılmaktadır. Tüm ürünlerimiz EN 442 Avrupa Standartlarında üretilmektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yurt İçi Satış Pazarlama Elemanı İstanbul(Asya) Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
İhracat Satış Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Asya) Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Mekanik Bakım Teknisyeni Eskişehir Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*