Pilsa İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

pilsa

Pilsa İş Başvuru Formu

Pilsa İş Başvurusu yaparak Pilsa’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Pilsa iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Wavin TR, Türkiye’deki Plastik Boru sektörünün lider firmalardan biridir. Şirket; inşaat, altyapı, yağmurlamaya yönelik geniş yelpazede ve kaliteli boru ve ek parça sistem ve çözümleri sunmaktadır.
40 senelik bir geçmişe sahip olan Wavin TR, Türkiye’de ilk 500 Sanayi şirketi arasında yer almaktadır. Avrupa’da üretimi yapılan ürün grubumuzu Türkiye’de genişleterek büyümeyi ve aynı zamanda müşterilerimize değişik çözümler sunarak Müşteri Hizmetlerimizi geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Adana’da kurulu fabrikamızda üretilen ürünlerimizi bir çok ülkeye ihracat yoluyla da göndermekteyiz. Pilsa markası uluslararası müşterilerimiz tarafından da yüksek kaliteli ürün olarak tanınmakta ve takdir edilmektedir. 
2011 yılında şirketin ismi, Avrupa’nın altyapı ve üstyapı alanlarında sıcak ve soğuk su, yüzeysel ısıtma ve soğutma ile pis su, atık su ve yağmur suyu sistemleri sağlayıcısı olan Wavin Group’un Türkiye’deki faaliyetlerini sürdürmek için Wavin TR Plastik Sanayi A.Ş. olarak değiştirilmiştir. 

VİZYONUMUZ
Yurtiçi pazarda lider olmak ve yurtdışı pazar payımızı arttırmak.MİSYONUMUZ
Sektörümüzdeki memnun ve kalıcı müşteri sayısını arttırmak

Sorularınız ve Yormlarınız için İnsan Kaynakları deparmanı ile iletişime geçebilirsiniz. “

Staj imkanları için,Bilgilerinizi staj@wavin.com.tr adresine gönderiniz.

Başvurmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

5 yorum

  1. 01.07.1990 doğumlu askerlimi yaptım ortaokul mezunuyum çalışmaya çok çok ihtacım vardır ne iş olursa yaparım askerden once hişat da çalıştım askerden önce yomıyede çalıştım ADİRES: DENİZLİ MAH 57202 SOK NO:43 SEYHAN /ADANA ÇEP:0541 883 23 27 ÇEP: 0 537 550 86 36 ÇOK ÇOK İHTAÇIM VARDIR SELAMLAR

  2. 1978 adana doğdum meslek lisesi torna tesviye mezunuyum 3 kızım var sizinle çalışmayı çok istiyorum ne olur en zor iş bile olsa seve seve çalışırım ne olur kızlarım için bir şans verin pres tezgahlarında 2,5 sene çalıştım organızede kalıp atölyesinde çalıştım 05464522364

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*