Philips İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Philips İş Başvuru Formu

Philips İş Başvurusu yaparak Philips’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Philips iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Türk Philips’te İnsan Kaynakları bölümünün fonksiyonu, şirketimize nitelikli insan gücünü kazandırmak, iş memnuniyeti ve yüksek motivasyonla görevlerini yapmaları için gereken altyapıyı oluşturmak ve gelecekteki daha üst görevlere hazırlanabilmeleri amacıyla çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmektir

İnsan Kaynakları bölümünün faaliyetlerini; işe alma, eğitim ve yönetim geliştirme, ücretlendirme ve sosyal haklar, personel özlük işleri, endüstri ilişkileri ve idari işler anabaşlıkları altında toplayabiliriz. İnsan Kaynaklarıyla ilgili tüm faaliyetler tanımlanmış ve prosedürleri oluşturulmuştur. İzinden, işe alma, görev tanımlarının hazırlanmasına kadar tüm iş süreçlerinin anlatıldığı prosedürler elektronik ortamda çalışanlara açık olarak düzenlenmiştir.

Yönetim Geliştirme ve Eğitim Faaliyetleri

İnsan Kaynaklarının Yönetim Geliştirme ve Eğitim Fonskiyonu şirket hedeflerimize ulaşmak açısından stratejik bir rol üstlenir. Çalışanlarımızın dünya seviyesinde başarılı olmaya odaklı, gerek kendilerine gerekse yaptıkları işe değer katan, sürekli öğrenerek, gelişmeleri için tüm imkanların sağlanması temel amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda çalışanların bilgi ve becerilerini tanımalarına yardım edilir, gelişme ihtiyaçları birlikte belirlenir ve uygun eğitim programları ile bu ihtiyaçların karışlanmasına olanak tanınır. İşe yerleştirmeden, eğitime dek her konuda tüm çalışanlara eşit fırsat tanınan şirketimizde, çalışanlar arasında varolan farklı bilgi ve becerilere saygı duyulur ve bu farklılıklar desteklenir.

Gerek bireysel performans değerlendirmesinin sonuçlarının, gerekse kariyer gelişimleriyle ilgili sorumluluğu çalışanlarımızla paylaşıldığı şirketimizde; çalışanlarımız kariyer gelişimlerini kendileri tanımlarlar.

Yönetim Geliştirme ve Eğitim faaliyetleri aşağıdaki alt başlıklarla özetlenebilir;

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

(Visited 213 times, 3 visits today)

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*