PharmaVision İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Pharmavision

PharmaVision İş Başvuru Formu

PharmaVision İş Başvurusu yaparak PharmaVision ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda PharmaVision iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlaç Üretim Operatörü

İş Açıklaması

Beşeri ilaç üretimi yapan fabrikamızda, muhtelif imalat birimlerinde görevlendirilmek üzere;

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • MYO ve liselerin; Kimya, Makina veya Elektrik Bölümlerinden mezunDinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
  • Kendini geliştirmeye açık
  • Vardiyalı çalışabilecek
  • 30 yaşını aşmamış, askerlik görevini tamamlamış olmak
    İlaç Üretim Operatörleri alınacaktır.

Pharmavision Hakkında

Modern üretim tesislerinde çevreye duyarlı teknolojilerle yerel ve uluslararası ilaç sektörü için üretim yapan PharmaVision, yılda yaklaşık 102 milyon kutu ile toplam yurt içi ilaç üretiminin takriben %9,5’unu gerçekleştirmektedir. Üstün kalite anlayışı ve gelişmiş teknolojisiyle yurt dışı pazarlarına da üretim yapan firmamız tarafından üretilen ilaçlar, Avrupa Birliği ülkeleri de dahil olmak üzere, sayıları yirmiyi aşan ülkeye ihraç edilmektedirler. Ana hedefimiz, yerel ve uluslararası ilaç pazarlarında en çok güvenilen ve tercih edilen saygın bir üretim şirketi olma özelliğimizi geliştirerek devam ettirmektir.

Sürekli teknolojik atılım içinde olarak, “Önce İnsan” ve “Doğaya Saygı” ilkelerinden hareketle, topluma ve çalışanlarımıza yarar sağlamak, mükemmellik anlayışımızı tüm iş ortaklarımızla paylaşmak ve yalnızca ürünlerimizde değil, tüm faaliyetlerimizde kalite üreterek müşterilerimizin tam memnuniyetini ve güvenini kazanmak için çalışmaktayız.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*