Perfetti İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Perfetti Van Melle Hakkında:

Perfetti Van Melle dünya çapında 150’den fazla ülkede şekerleme – sakız üretimi ve dağıtımı yapan özel bir şirkettir. Şirket, Mart 2001’de Perfetti S.p.A. ve Van Melle BV’nin birleşmesi ile kurulmuştur. Grup, Haziran 2006’da İspanyol şirketi Chupa Chups’u alarak, dünyanın en büyük üçüncü şekerleme (şekerleme+sakız) grubu konumunu güçlendirmiş ve küresel şekerleme piyasasının en büyük oyuncusu haline gelmiştir. Şu anda dünyanın en büyük üçüncü, başlıca Asya pazarlarında ise birinci şekerleme grubudur. Perfetti Van Melle, dünya çapındaki 17.600 çalışanı ve 38 şirketiyle gerçek bir küresel şirkettir: Asya Pasifik Bölgesinden, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya tüm pazarlarda faaliyet göstermektedir. Şirketin genel merkezi Amsterdam, Hollanda’da bulunmaktadır. Markalarının birçoğu, beş kıtada bilinen ve yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Mentos, Frisk, Fruittella, Alpenliebe, Golia, Happydent, Vivident, Big Babol, Airheads, Chupa Chups ve Smint.Bu küresel markalara ek olarak, Perfetti Van Melle popülaritesi bireysel, yerel ve bölgesel pazarlara dayanan geniş bir ürün serisi sunmaktadır. Yerel pazarların farklı talep ve olanaklarına uygun yeni ürünler ve ya versiyonlar ve tatlar geliştirme becerisi Perfetti van Melle’nin başarısının anahtarlarından biridir.

Perfetti Van Melle, Mart 2001’de Perfetti SpA ve Van Melle B.V.’nin birleşmesi ile kurulmuş olup; bu iki şirket 1979’dan bu yana pek çok ülkede birlikte çalışmaktaydı. Daha sonra, 1991 yılında, Perfetti ortak çıkarları doğrultusunda Van Melle’in %37’lik hissesini satın aldı. Bu işlem, daha en başından kazançlı olacak ve Ocak 2001’de Perfetti’nin Van Melle’in tüm hisselerini almasına dek giderek güçlenecek bir ortaklığın henüz yalnızca ilk adımıydı. PVM, Temmuz 2006’da popüler Chupa Chups ve Smint markalarıyla tüm dünyada ünlenmiş bir aile şirketi olan İspanyol Chupa Chups’un %100 hissesini satın aldı. Bu satın alım Grubun şekerleme pazarındaki liderlik konumunu daha da güçlendirdi. Olgun ve gelişmekte olan pazarlardaki satış potansiyelini artırdı.

 

Perfetti İnsan Kaynakları:

Türkiye; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı sakız ve şekerleme sektöründe bizi zirveye taşıyan en önemli değerimiz çalışanlarımızdır. İnsan Kaynakları Yönetimi; şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı ve PERFETTI VAN MELLE çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz. 

(Visited 94 times, 3 visits today)

12 yorum

  1. Sizinle çalışmak istiyorum lise mezunuyum
    15 yıllık sakızpaketeleme makina bakım ve onarım
    Tecrübe var.Ayrıca Draje dolum makinelerinde uzmanıdır.

    Numaram.05336490534

  2. Merhaba ben yılmaz lise mezunu üniversite terkim sizinle çalışmak istiyorum daha önce Bta ünlü mamumullerde çalıştım Numaram 05435477490 esenyurtta ikamet ediyorum.

  3. Merhaba Murat ben 24 yaşındayım askerliğimi yaptım daha önce lojistik depolarda çalıştım temizlik ve titizliğe çok önem veriyorum esenyurt ta oturuyorum sizinle çalışmak istiyorum teşekkür ederim

  4. Ben savaş Erdoğan 9 yıl gıda sektöründe çalıştım ,aktif olarak forklift kullanıyorum ,makina bakım onarım ,argon kaynakçıyım bütün belgelerim vardır sizinle çalışmak istiyorum 05443217714

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*