Penti İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

 

Penti İş Başvuru Formu

Penti İş Başvurusu yaparak Penti’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Penti iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1950’lerde Penti’nin müziğini ilk kez Mois ve Yasef Kariyo kardeşler tarafından çorap üretimi üzerine kurulan iki ayrı şirketin tek çatı altında birleştirmesi ile duymaya başladık.
1970’lerde Öncelikle Öğretmen Çorap adını alan markamız, İstanbul Bayrampaşa’da kurulan ilk üretim tesisimizle birlikte ritmini güçlendirmeye devam etti.
1984’teMarkamız “Penti” adını aldı!1994’te Çorlu’da çorap üretiminde uluslararası standartlarda üretim yapabilen son teknoloji ile donatılmış Çorap Fabrikası’nı kurduk. Fabrikamızda bugün yılda 86 milyon çift çorap üretiyoruz.
1999’da Mağazacılığa ilk adımımızı attık ve İstanbul’daki ilk mağazamızı açtık.Bütün bu başarılarımız ve gelişme hızımız yabancı yatırımcıların da dikkatini çekti.
2012 yılında, dünyanın en büyük yatırım fonlarından Carlyle Group ile yaptığımız ortaklık, global bir Türk markası yaratma hedefimizi daha da perçinledi.
2013’te Türkiye’nin ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer aldık.
2014’te TURQUALITY belgesini kazanarak Türkiye’den sonra yurt dışında da tanıtım ve markalaşma yolunda önemli bir adım attık.
2016’da Toplam Üretken Yönetim Sistemi ile Inovalig ödülü aldık.
2018’de Penti’nin ilk Young Corner Lansmanı’nı yaptık.70.yılına yaklaşan yolculuğumuz sonucunda bugün geldiğimiz noktada, tecrübelerimizi günümüzle harmanlayarak yenilikçi ve yaratıcı yapımızla fark yaratan çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.

Staj
Kış ve yaz dönemi için staj yapma zorunluluğu bulunan, meslek yüksek okulu ve meslek liseleri öğrencileri için, ik@penti.com.tr adresinden mağazalarımız ve merkez kadromuz için staj başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Tam Zamanlı (Full time) / Yarı Zamanlı (Part-time)
Güneşli merkez ofisimizde ve Çorlu Fabrikamızda sadece tam zamanlı çalışma imkânımız bulunmaktadır. Mağazalarımızda ise hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı çalışabilme imkânı bulabilirsiniz. 

İş olanakları için, Kariyer.net ve Secretcv ‘den açık pozisyonlarımızı takip edebilir ya da ik@penti.com.tr adresine, merkez ofis pozisyonlarına başvuru yaptığınızı belirterek CV’lerinizi gönderebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar 

PozisyonLokasoynBaşvuru Linki
Depo Görevlisiİstanbul(Asya)(Kadıköy)Başvur
Kasiyerİstanbul(Asya)(Kadıköy) Başvur
Satış Danışmanıİstanbul(Asya) Başvur
PART TİME Satış Danışmanı Ankara(Keçiören)Başvur
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Başvur

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

11 yorum

  1. İşbaşvurusunda bulunmak istiyorum ama size ulaşamıyorum. Sadece kariyer.net ten form doldurabiliyorum. Ormanda bi sonuç çıkmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz.

  2. Merhaba daha önce shaya mağazacılık 4 yıl çalıştım evlilik nedeniyle ayrıldım penti de çalışmak istiyorum ozdilek park personel açığımız varsa cv degerlendirebilirmisiniz tesekkurler

  3. 10 yıldır mağaza sektöründe çalışıyorum. satış danışmanlığı, mağaza yöneticiliği, reyon şefliği, mağaza müdürlüğü, kasa sorumlusu görevlerinde bulundum sizin firmanızda penti de çalışmak istiyorum izmit ncty ve diğer mağazalarınızda personele ihtiyaç olursa çalışmak istiyorum

  4. 10 yıldır mağaza sektöründe çalışıyorum. satış danışmanlığı,mağaza yöneticiliği, reyon şefliği,mağaza müdürlüğü, kasa sorumlusu görevlerinde bulundum.sizin firmanızda pentide çalışmak istiyorum.izmit ncty veya diğer şubelerinizde personele ihtiyaç olursa çalışmak istiyorum.
    0538 037 90 27

  5. 3 yıldır fethiye ambar giyim magazasinda calismaktayim hala devam ediyorum ama hedeflerim idaellerim var ve burada olmak son geldigim nokta magaza sorumlusu ve kasa sorumlusu bunun otesi yok burada benim satis tecrubem ve kasada guvenirligim tam 3 senedr burada kalmamin gostergesidir fethiyede en zor sartlarda ve en sure calisan tek kisiyim ve eger bana guvenir beni ararsaniz cok sevinirim aydin, kusadasi, denizli ve antalya buralarda calisabilirim sizi asla yari yolda birakmam 05380832105

  6. merhaba kuşadasında yaşıyorum 2006-2014 arası koçtaşta general satış görevlisiydim firma küçülmeye gittiği için beni çıkartmak zorunda kaldılar.çıktıktan hemen sonra avm 5m migrosta tekstil satış görevliligi yaptım tam kadroya kalıcakken orta son sınıftayım bu yüzden kalamadım yalnız müdür benden memnun kaldığı için çerez bölümüne geçittirdi son sınıfı ver ben seni kadroya alıyım dedi yanlız çerezde 2 ay çalıştım ve çıkmak zorunda kaldım nedeni yanımda benim gibi çalışan bir eleman daha vardı yanlız bana bira patronluk yaptığı için bırakmak zorunda kaldım şu anda iş arıyorum beni ararsanız sevinirim tlfon numaram 0507 951 18 94

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*