Özel Veni Vidi Göz Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Veni Vidi Göz Hakkında:

Önemli gelişim ve değişimlere sahne olan günümüz iş dünyasında sağlık sektöründe bir çok ilklere imza atan ve hizmet verdiği bölgelere artı değer kazandırmak için mücadele veren grubumuzun temeli; 1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra 1990 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesinde Radyoloji Uzmanı olarak ihtisasını tamamlayarak, İstanbul-İstinye ve Diyarbakır Devlet Hastanesi’nde uzun yıllar görev yapan Uzman Dr. Abdurrahman AÇIKGÖZ ün 1991 yılında bölgede bir çok hastayı sancılı cerrahi müdahalelerden kurtaran Tüm-Sağ Böbrek Taş Kırma Merkezini hizmete sokmasıyla atılmıştır. Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde modern sağlık hizmetinin yoksunluğunu fark eden kurumumuz bu bölgelere ilk MR, ilk tıp merkezi, ilk nükleer tıp ünitesi, ilk diyaliz merkezi kurulumu gibi hizmetleri sağlamıştır.

Hizmet verdiği her sektör ve bölgede ilklerin öncüsü olmayı hedefleyen grubumuz kısa sürede gösterdiği başarı ve güvenilir büyümesiyle 2005 senesinde, Güneydoğu ve Doğu Anadolu sakinleri için bölgeye yapılmayan sağlık yatırımlarından kaynaklı sıkıntılarını gidermek amacıyla, Diyarbakır ilinin merkezi olarak kabul edilen Dağkapı semtinde 12.000 metrekare alan üzerinde Özel Veni Vidi Hastanesi nin yatırımı gerçekleştirilmiştir.

Misyonumuz

Hasta memnuniyetine odaklı, nitelikli, yenilikçi ve yetkin personelimizle, toplum beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermek üzere sağlık sektöründe örnek girişimler oluşturmak.

Vizyonumuz

Göz içi lens ameliyatları ve lazer tedavisinde, yetkinlik ve hizmette kalite algılanmasında ilk akla gelen referans merkez olmak.

Değerlerimiz

– Hastalarımızın Memnuniyetine Odaklı Olmak

Hastalarımızın mutluluğu (onlara üstün kalitede hizmet sunulması) her Veni Vidi Göz Çalışanının en önemli motivasyon kaynağı ve başarı kriteridir.

– Sürekli İyileştirme ve Yenilikçilik

Veni Vidi Göz Çalışanları, yaptıkları her işte mükemmele ulaşabilmek için sürekli değişim ve iyileştirme çabası içindedir. Veni Vidi Göz’de bireysel yaratıcılık ve yenilikçi çözümler teşvik edilir.

– Mükemmellik

Veni Vidi Göz Çalışanları, görevlerini daima en iyi şekilde başarmak üzere çalışır.

– Saygı ve Güven Ortamında Katılım

Veni Vidi Göz Çalışanları, ilişkilerinde daima saygı ve güven ortamını; ekip çalışması ve sinerjisini destekleyecek açık ve dürüst diyalogu gözetir.

Kalite Politikası

Hastalarımız ve yakınlarının memnuniyetlerine odaklı bir yaklaşımla, onların haklarını daima koruyarak, tanı ve tedavi sürecinin her aşamasında bilgilendirmek.
Her türlü geri bildirimi ve süreçlerimizin performans göstergelerini, hizmet kalitemizin gözden geçirilmesi ve sürekli iyileştirilmesinde temel araç olarak kullanmak.
Kurumsal kimliğimizi en saydam biçimde yansıtan çalışanlarımızın memnuniyetlerini gözetmek ve gelişimlerine katkıda bulunmak.
Yenilikçilik ilkesi doğrultusunda, çağdaş bilgi ve teknolojiyi mevcut sistemlerimizle bütünleştirmek.
Örnek bir liderlikle berrak bir şekilde tanımlanan amaçlar sistemimiz doğrultusunda hedeflerimize koşmak.
İçinde yaşadığımız topluma ve gelecek nesillere aktaracağımız doğal çevreye sorumluluklarımızı ilgili faaliyetlerimizde gözetmek.
Veni Vidi Göz çalışanları olarak, kalite politikamıza bağlılığı, iş mükemmelliğine erişmede temel sorumluluğumuz olarak görmek.

Hasta Memnuniyet Politikası

Hasta memnuniyetine odaklılık en önemli kurumsal değerimizdir.

Bu yaklaşımla, hastalarımızdan aldığımız talep ve şikayetleri, en kısa sürede ve gizlilik ilkesi çerçevesinde, şeffaf, anlaşılır, objektif, etkin ve verimli bir şekilde ele alarak, yasal mevzuat ve sözleşmelerden gelen yükümlülüklere uygun, her zaman erişilebilir olacak şekilde cevap vermeyi; şikayetleri gidermeyi ve ilgili sistemlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Ameliyathane Temizlik Görevlisiİstanbul Asya Kadıköy Başvur
Uluslararası Hasta Hizmetleri SorumlusuAntalya Muratpaşa Başvur
Ameliyat Bilgi Sorumlusu Antalya Muratpaşa Başvur
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisiİstanbul Asya Maltepe Başvur
Merkez Müdürü Antalya Muratpaşa Başvur
Medikal Muhasebe Personeli Antalya Muratpaşa Başvur
Ameliyat Bilgi Sorumlusuİzmir Çiğli Başvur
Muhasebe Uzmanı İstanbul Asya Maltepe Başvur
Uluslararası Hasta İlişkileri Yöneticisi İstanbul Asya Maltepe Başvur

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*