Özel Rentıp Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

rentip-hastanesi-is-ilanlari

Özel Rentıp Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Rentıp Hastanesi İş Başvurusu yaparak Özel Rentıp Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Özel Rentıp Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Rentıp

Rentıp 1996 yılında, hemodiyaliz merkezi olarak kurulmuştur. Bursa’da kurulmuş olan ilk özel hemodiyaliz merkezidir. Kısa sürede yatak kapasitesini %100 arttırmış ve ülkemizdeki, tek çatı altında en çok makina ve yatak kapasitesi olan merkezler arasına girmiştir.

Rentıp,1999 yılında, Fomara’da, IVF(Tüp bebek) merkezini kurmuştur. İlklerini ve gelişmesini devam ettiren Rentıp, 2001 yılında Fatih Sultan Mehmet Bulvarında, dönemin en kapsamlı tıp merkezlerinden olan İhsaniye Tıp Merkezi’ni kurmuştur.

Branşlarında deneyimli ve akademik destekli kadrosu ile hizmete devam ederken once cerrahi tıp merkezi ruhsatını almış ve aynı zamanda hastane projesini hazırlamıştır.

Özel Rentıp Hastanesi Nilüfer’de, 4000 m2 arazide toplamda 10.000 m2 kapalı alana sahip, 3000 m2 bahçesi, açık ve kapalı otoparkı olan butik ve ideal özel hastane alt yapısına sahip tam donanımlı bir hastanedir. Dört tanesi suit, bir tanesi negative basınç özelliğine sahip olmak üzere otuz yedi adet hasta odası bulunmaktadır.Cerrahi ve dahili yoğun bakım ünitesi, kalp damar cerrahi yoğun bakım ünitesi, koroner yoğun bakım ünitesi ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi olmak üzere on üç adet yoğun bakım yatağı ile toplamda elli yatak kapasitesi olan hastanenin dört adet ameliyathanesi mevcuttur.

Son olarak 2013 yılında Özel Rentıp Hastanesi, Bahar Sağlık Grubu bünyesine dahil olup, büyümeye devam etmektedir.

Başvurmak için tıklayın.

 

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*